gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Dünya Gözüyle Hayal Edilmiş Cennet Resimleri

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Cennet Cennet Resimleri
    Allahım inşallah gerçek cennetine alır bizleri...Hayal olarak çizilmiş resimler ama eminimki hayalimizin ötesinde aklımıza gelmeyen daha şeyler vardır gercek cennette...İşte buralarda Dünyadan cennet gibi yer...

Dünya Gözüyle Hayal Edilmiş Cennet Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayal edilmiş cennet resimleri

Hayal edilmiş cennet resimleri

cennet resimleri cennet resmi cennetin resimleri çeşitleri cennetin resmi
  2. Dünyanın vergi cennetleri

Dünyanın vergi cennetleri

Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü vergi cenneti kabul edilen ülkelere ait 2 liste yayımladı. OECD, İngiltere'nin başkenti Londra'daki G20 zirvesinde vergi bakımından işbirliği yapmayan ülkelere karşı harekete geçme kararı çıkmasının ardından ilki aralarında Kosta Rika, Malezya, Filipinler ve Uruguay'ın yer aldığı kara liste olmak üzere, 2 liste açıkladı. OECD'nin internetteki...
  3. Cennetimdi Gözlerin

Cennetimdi Gözlerin

İçime saplanan bıçakların dilini çözmeye çalışıp kendime ağlıyorum . Sevmelerin en güzel yanını gözlerimin önünden geçirirken yüzün en son görmeyi arzuladıgım simaa dır senin yüzün ! Bütün cennetlerin anahtarıdır gözlerin , En çok sevilen sensin benden yana , Hep seni büyüttüm içimde kocaman oldun artık ağlama ... Yakışmıyor cennetine yaşların , Bırak üzülen ben olayım senin içinden yanan...

Sayfayı Paylaş