gebe
  1. göksueda

göksueda Forum Okuru

dünya güzelim canım kızım elifsu

Konu, 'Hamilelik Anılarınız' kısmında göksueda tarafından paylaşıldı.

ah ilk hamileliğim ne zordu.iki aylık evliyim ve bebeğimi bi düşük sonucu kaybetmiştim.elif suya hamile kalışım bu bebeğimden sonraydı.aslında düşük yaptığım hamileleğimdeki ağlayışımı da unutamam.anne nasıl olacağım paniğine kapılmıştım.sonraki hamileliğim -elif su-planlı olduğu için çok emindim ve panik yapmadım.ama onu da kaybedeceğim endişesine kapıldım.müthiş bir bel ağrısıyla tam onbeş gün çektiğim sancıdan sonra doktora giderken attığım adımların küçüklüğüne şaşarsınız.doktorum o düşmek isterse sen amuda kalksan da düşer rahat yürü dedi de.ben öyle rahat yürümeye başladım.ayrıca onu ilk görüşüm bir zeytin çekirdeği kadardı.:deli:deli olmuştum.:hamile:artık hamileydim.çok nazlı prensesler gibi bakılarak güzel bir dokuz ay geçirdim.şımarık olduğum o güzel hamilelik anlarımı bana hediye ettiği için canım kızıma çok teşekkürederim.:deli::deli::deli:ay bu logolara bayıldım ya.

2. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle aramıza hoş geldiniz. umarım iyi vakit gecirir ve kalıcı olursunuz.ne kadar güzel anne olmuşsunuz.Allah analı babalı büyütsün.burada cok güzel şeyler paylaşacağimiza inanıyorum .sevgiler.:deli:bayılınmayacak gibi değil ki:D

dünya güzelim canım kızım elifsu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Candan Erçetin - Dünya Hali

Candan Erçetin - Dünya Hali

herkesin bir isi var herkes kararli herkesin acelesi var zaman sinirli herkesin bir adi var herkes kimlikli herkesin amaci var gorev belli kimi yolundan sapmis vakit harciyor kimi gorevi unutmus bos konusuyor kimi arada kalmis isyan ediyor kimi yapmis basarmis akil veriyor dunya agir adimlarla donup dursa da zaman hic kimseyi durup beklemez insan butun hatalarindan ders...
  2. Candan Erçetin - Dünya Durma

Candan Erçetin - Dünya Durma

dunya durma kan kusturma dunya durma can susturma dersin buysa aldim korkma derdin buysa eglen vurma haydi dunya masallah dondur basimi taze gelin gibisin unut yasini az guldurmez cok guldurmez cok oldurmez cok guldurmez dunya durma dunya dur ya ister dur istersen durma don don durma don dunya dondur basimi senin aklin karismis topla basini
  3. Canım Ailem’in üç güzel kız kardeşi

Canım Ailem’in üç güzel kız kardeşi

canım ailem oyuncuları isimleri canım ailem oyuncularının isimleri dizi oyuncuları dizisi oyuncularının dizi Şebnem Bozoklu, Ezgi Mola ve Funda Eryiğit... Onlar, ekranların çiçeği burnunda ama şimdiden reyting rekoru kıran dizisi Canım Ailem’in üç kız kardeşini canlandırıyor. Dizide üçünün de ortak noktası aşık oldukları erkekle mutlu bir yuva kurmak. Çok iyi Adana yemekleri yapan, Adana...
  4. kızlar dünyanın en tatlı annelerine en güzel hediye fikirleri burdaaaaaa :)

kızlar dünyanın en tatlı annelerine en güzel hediye fikirleri burdaaaaaa :)

anneler günü, gününde ne alınır, şiirleri, ne zaman,anneler gününde ne yapılır. Biraz sizlere yardımcı olayım istedim arkadaşlarım. Mutfak önLükLeri (: HavLu ve bornoz KişiseL bakım ve Diğer ihtiyaçLar için Hediye sepetLeri kahvaltı seti tepsi İkinizin Remini koyabiLeceğiniz Resim çerçeveLeri oLmazsa oLmaz takılar

Sayfayı Paylaş