gebe
  1. GiSeMM

GiSeMM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Dünya hali..

Konu, 'Çöplük' kısmında GiSeMM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Dünya hali..

yazık otrendekılere ya..emegıne sağlık

Dünya hali.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uyanıklık hali

uyanıklık hali

Hak Teâlâ bir hadis-i kudsî'sinde Davud (as)'a hitaben şöyle buyurdu: "Ey Davud! Uyanık ol... Din kardeşine karşı yumuşak davran. Sana, benim isteğim doğrultusunda itaat etmeyene ve seninle muvafık olmayana dost ol ma. Çünkü o senin düşmanındır." Buradaki yakazadan (uyanıklıktan) murad, gaflet uykusundan kurtulmaktır. Ve cehaletten berî olmaktır. Salike evvela lâzım olan şey;...
  2. Dünyanin hali

Dünyanin hali

Dünyanin hali İçimde bir kıvılcım sanki bir şimşek Bu ne haldir yâ rab bilemiyorum. Bilmem rüyamıdır, düşmüdür desem, Ben gerçeği neden göremiyorum. Benliğini yitirmiş insanlık bence Dünya?da kol gezer zulüm, işkence Alnı hiç secdeye gelmeyen gence Bakıp ta haline gülemiyorum. Servet düşkünü insanın keyfi, Aldatır insanı dünya?da belki Haram mal ile yaşanan zevki Nedendir Allah?ım...
  3. Dünya

Dünya

Kadınla tabir edilir. Dünya oyun ve eğlenceye, türülü türlü hallere, insanoğlunun karşılaşacağı durumlara, Dünyanın çirkin bir surette görünmesi Allahü Teala'nın inayetine, Dünyaya meylettiğini ve sadece dünyalık istediğini görmek değeri az olan şeyi değğerli olan şeye tercih etmeye, Dünyaya sırtını dönmek züht ve takvaya, Onunla sarmaş dolaş olmak ve onu kucakladğını görmek dünyadan istediği...
  4. Candan Erçetin - Dünya Hali

Candan Erçetin - Dünya Hali

herkesin bir isi var herkes kararli herkesin acelesi var zaman sinirli herkesin bir adi var herkes kimlikli herkesin amaci var gorev belli kimi yolundan sapmis vakit harciyor kimi gorevi unutmus bos konusuyor kimi arada kalmis isyan ediyor kimi yapmis basarmis akil veriyor dunya agir adimlarla donup dursa da zaman hic kimseyi durup beklemez insan butun hatalarindan ders...
  5. Atiye/Hali hali hal

Atiye/Hali hali hal

atiye atiye arapça şarkısı dinle arapça şarkısı mali mali dinle şarkı sözü ice şihhat alebeddar elitlul hilvi alalallah elle ene mali şihhat aetini bosi dahilallah yeayni atini basi dahillallah hali hali hal meli meli mel hali hali hal meli meli mel hali hali hal meli meli mel hali hali hal meli meli mel sana ezelden hastayım yokluğunda yastayım sana ezelden hastayım yokluğunda yastayım...

Sayfayı Paylaş