gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Dünya Kadınlar Günü Karikatürleri ( Kadınlar GÜnünüzü Kutluyoruz )

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Dünya kadınlar gününün Türkiye ortamında yaşanılması ve yaşatılması biraz zor kızlar. Dayakçı, anlayışsız kavgacı bir toplumuz. Bu çocuklarıda yine bir annenin yetiştirdiği düşünüldüğünde... İş nerelere geliyor. En iyisi bu günde çok fazla hüzünlendirecek yada canlarısıkacak şeylerden bahsetmeyelim. Gülelim Ağlanacak Halimize Gülelim :D:D

DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN DAYAKSIZ BİR ÖMÜR DİLEKLERİMLE :)

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    Bu yalan Dünyada kıymet vermeye değer iki hece vardır Ka-dın... kadın sevgidir, kadın güçtür, kadın ışık saçan güneştir, kadın annedir, kadın fedakardır, kadın umutludur, kadın sevgilidir, kadın değerlidir.... Tüm emekçi Meleklerimizin bugünü ve bütün günleri kutlu vede mutlu olsunn :kiss:

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dünyada ki tüm kadınların Dünya Kadınlar Gününü kutluyor ve kadınların değer bulduğu bir dünya diliyorum.

Dünya Kadınlar Günü Karikatürleri ( Kadınlar GÜnünüzü Kutluyoruz ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünya kadınlar günü mesajları

Dünya kadınlar günü mesajları

Dünya kadınlar günü mesajları paylaştınız mı kızlar ben göremedim de :S
  2. dünya kadınlar gününü kim çıkarmış?

dünya kadınlar gününü kim çıkarmış?

Dünya Kadınlar gününü ilk kim kutlama fikrini ortaya atmış?Mucidi kim diyeyim :D
  3. Google'dan Dünya Kadınlar Günü Doodleı!

Google'dan Dünya Kadınlar Günü Doodleı!

Bu konu; Google'dan Dünya Kadınlar Günü Doodleı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve melek misafirlerimiz, bugün Dünya Kadınlar Günü. Diliyoruz ki bundan sonra dünya kadınlar için daha yaşanılacak, huzur içince nefes alınabilecek bir hale gelsin. Google da bu özel günü ve kadınları unutmadı. Günün ilk saatleriyle birlikte doodleını koydu :) 8 Mart neden 'Dünya...
  4. Sadmin Dünya Kadınlar Gününüzü Kutluyor

Sadmin Dünya Kadınlar Gününüzü Kutluyor

Başta hayat arkadaşım, iç işleri bakanı, olmazsa olmazım, çarpmada yutan, elde tutan elemanım, biricik aşkısım, bebişlerimin anneceğizi, datlım kıymatlım Mawim'in olmak üzere, Türkiye'nin en güzel meleklerinin Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum. Biraz geç oldu idare edin işlerden ötürü ancak yazabildim. Bu arada hadislerdhe Kadınlar'ımız için şöyle buyruluyor. (Hanımlarınızı üzmeyin....
  5. Facebook Kadınlar Günü Karikatürleri 2014

Facebook Kadınlar Günü Karikatürleri 2014

2014 kadınlar günü karikatürleri, espirili kadınlar günü resimleri, 8 mart kadınlar günü karikatür Birçok kadının belki de yılda bir kez de olsa sesini duyurabildiği ama bazılarının bu günden bile haberinin olmadığı Dünya Emekçi Kadınlar Gününüzü Melekler Mekanı.Com olarak kutlar, tüm kadınlarımızın insanca, eşitlik ve özgürlüğe dayalı bir hayat sürmelerini diliyoruz. Sosyal paylaşım ağı...

Sayfayı Paylaş