gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

dünya kadınlar günüyle ilgili mesajlar yayınlayın

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Biliyorsunuz 8 mart dünya kadınlar günü ve ne yazık ki hala şiddet gören kadın haberleri izliyoruz.Siz de bir kadın sitesi olduğunuza göre 8 martla ilgili mesajlar yayınlarmısınız..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Çiçek kadar zarif bayanların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun
    Kadındır dokunduğu her şeyi güzelleştiren. Dünyamı güzelleştiren en değerli varlık Dünya Kadınlar Günün Kutlu olsun...

Tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun...

Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler. Kadınlar Günün Kutlu Olsun.

Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Kadınlar günün kutlu olsun

Bir erkeği eğitirseniz bir adamı eğitirsiniz.Bir kadını eğitirseniz, bir kuşağı eğitirsiniz. Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun...

Kadınlar, sevilmek için yaratılmıştır. Sevgi dolu kadınlarımızın Kadınlar Günü Kutlu Olsun

Her şeye değer senin sonsuz sevgin. Kadınlar günün kutlu olsun biricik meleğim.

Kadın olmak zor zanaat, bu zor görevin hakkını verebilen tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun...

Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum.. Kadınlar Günün Kutlu Olsun.

Mesafeler uzak olsada,yuregim hep senin canim..Kadınlar günün kutlu olsun.

dünya kadınlar günüyle ilgili mesajlar yayınlayın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünya kadınlar günü mesajları

Dünya kadınlar günü mesajları

Dünya kadınlar günü mesajları paylaştınız mı kızlar ben göremedim de :S
  2. Dünya kadınlar günüyle ilgili mesajlar yazabilirmisiniz

Dünya kadınlar günüyle ilgili mesajlar yazabilirmisiniz

Twitter ve faceden paylaşım yapmak üzere dünya kadınlar günü mesajları arıyorum. Burası da bir kadın sitesi olduğuna göre bana yardımcı olabileceğinizi umuyorum :)
  3. dünya kadınlar gününe özel mesajlar yazarmısınız

dünya kadınlar gününe özel mesajlar yazarmısınız

Şimiden hepinizin dünya kadınlar gününü kutluyorum ve dünya kadınlar gününe özekl mesajlar yazmanızı istiyorum :)
  4. 8 mart dünya kadınlar günüyle ilgili bilgi verirmisiniz

8 mart dünya kadınlar günüyle ilgili bilgi verirmisiniz

Merhaba.Sormak istediğim 8 mart dünya kadınlar günü olayı nerden çıkmış? Bugünü kim çıkarmış? Bilgi verirseniz sevinirim..
  5. 8 Mart Dünya Kadınlar Günüyle İlgili Güzel Şiirler

8 Mart Dünya Kadınlar Günüyle İlgili Güzel Şiirler

dünya kadınlar günü şiirleri, dünya kadınlar günü için şiirler, kadınlar günü şiirleri Sevgili melekler, 8 Mart tarihinde tüm dünyada kutlanacak olan Dünya Kadınlar Günü, kadınlarla ilgili etkinliklerin düzenlendiği, kadınlar yaşadığı sıkıntı ve problemlere dikkat çekilen önem günlerden birisidir. Siz de bu özel günde sosyal hesaplarınızdan kısa ve anlamlı bir şekilde bugünü anmak...

Sayfayı Paylaş