gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Dünya Kainat GÜzeli Leila Lopes 2011

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

2011 Kainat Güzellik Yarışması Birincisi Kainat Güzeli Leila Lopes Resimleri Yeni Kainat Güzeli Leila Lopes
    2011 yılında Dünya kainat güzeli olarak Leila Lopes seçildi kızlar biliyor musunuz ? Şimdi sizlere o yarışmadan detaylar aktarmak istiyorum.

Filipinler, Brezilya ve Ukrayna’nın finalist olduğu yarışmada Angolalı yarışmacı Leila Lopes “kainat güzeli” oldu.

Ülkesinin geçmişindeki savaşlarla anılmaması ve HIV gibi hastalıklarla savaşmak için bugüne kadar bir vatandaş olarak elinden geleni yaptığını belirten 25 yaşındaki Lopes, tacı almasıyla beraber bunları gerçekleştirmenin daha mümkün kıldığını ifade etti. Lopes ayrıca vücudunda hiçbir estetik bulunmadığını söyleyerek, güzel görünmesinin sırlarını “çok uyumak, güneşten korunmak ve bol bol su içmek” olarak açıkladı.

Yarışmada 88 kişiyi eleyerek Kainat güzeli seçilen Lopes’in birinciliği Angola için de bir ilk niteliğinde.

Leila Lopes in diğer resimlerini görmek için TIKLAYINIZ

2. misal

misal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    kara kuru bişey bu, burda olsa evde kalırdı :dil: hiç kıskanmadım yani :D

Dünya Kainat GÜzeli Leila Lopes 2011 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kainat güzeli Venezuela'dan

Kainat güzeli Venezuela'dan

venezuela güzelleri Türkiye'yi Sinem Sülün'ün temsil ettiği 2008 Kainat Güzellik Yarışması sona erdi.. Türkiye'yi Sinem Sülün'ün temsil ettiği 2008 Kainat Güzellik Yarışmasını Venezuelalı Dayana Mendoza kazandı. Vietnam'ın güneyindeki Nha Trang'da düzenlenen yarışmanın sunuculuğunu yapan Amerikalı televizyoncu Jerry Springer, 22 yaşındaki Mendoza'nın bu yılın kainat güzeli seçildiğini...
  2. İşte 2009 Kainat Güzeli

İşte 2009 Kainat Güzeli

kainat güzeli 2010 Gerçekten güzel Allah sahibine bağışlasın :D:D Kâinat güzeli Venezuella'dan 18'lik esmer Stefania Fernandez oldu. Belçika'yı temsil eden Türk kızı Zeynep Sever ilk 15'e girdi VENEZÜELLA'NIN esmer güzeli 18 yaşındaki Stefania Fernandez, "Kainat güzeli" seçildi. Pazar gecesi Bahamalar'ın Paradise adasında gerçekleşen 2009 Kainat Güzellik Yarışması, jüri üyelerini...
  3. 2011 2012 dünya kainat güzeli kimdir fotoları var mı

2011 2012 dünya kainat güzeli kimdir fotoları var mı

Kızlar 2011 2012 yılında dünya kainat güzeli seçilmiş seçilen kim ve onun hakkında bilgiler biyografisi resimleri var mı merak ediyorum oğluma isteyecem :D:D
  4. Leila Lopes Resimleri

Leila Lopes Resimleri

Leila Lopes Fotoğrafları Leila Lopes Photos Leila Lopes Picture Leila Lopes Foto Birazdan sizlere Leila Lopes resimlerini vereceğim de melekler çoğunuz bu kadına bakıp ben daha güzelim diyeceksiniz eminim :D Bunlar yarışmada neyi baz alıyorlar bilmiyorum ama yorumu da size bırakıyorum işte karşınızda Dünya Kainat Güzeli Leila Lopes ve resimleri Leila Lopes Resimleri Dünya Kainat...
  5. 2013 Kainat Güzeli Yine Venezuela Güzeli Oldu

2013 Kainat Güzeli Yine Venezuela Güzeli Oldu

2013 kainat güzeli, kainat güzellik yarışması 2013, kainat güzeli Sevgili melekler, başlığa yine yazdık özellikle, çünkü bu Venezuela'nın güzelleri bitmek bilmiyor. Şimdiye kadar merak edip saymadım ama hemen tüm güzellik yarışmalarında Venezuela'yı en kötü ihtimalle ilk 3te görüyoruz. Anlamıyorum havasından mıdır, suyundan mıdır, büyün güzeller sanki orada toplanmış :D:D Bu yıl da Kainat...

Sayfayı Paylaş