gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

dunya yıldızlarının nickleri

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

dunya yıldızlarının nickleri ·$(000,128,255) яσвєятσ ¢αяℓσѕ

·$(000,000,128) яσηαℓ∂ιηнσ

·$7 яσηαℓ∂α

·$(255,128,000) єтσ'σ

·$4 кคкค

·$(064,128,128) ∂єℓ ριєяσ

·$27 яσвιηнσ

·$39 вє¢кнαм

·$64 αℓєχ ∂є ѕσυzα

·$37 ιℓιç

·$1 кℓєвєяѕση

·$(000,128,192) мι¢нєℓ σωєη

·$ (128,000,128) α∂яιαησ

·$49 ¢. яσηαℓ∂σ

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: dunya yıldızlarının nickleri
    paylaşımın için teşekkürler canım emeğine sağlık

dunya yıldızlarının nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dunyanın En İyi Universiteleri...

Dunyanın En İyi Universiteleri...

1 Harvard ABD 2 Berkeley ABD 3 Massachusetts Teknoloji Enstitüsü (MIT) ABD 4 Kaliforniya Teknoloji Enstitüsü ABD 5 Oxford İngiltere 6 Cambridge İngiltere 7 Stanford ABD 8 Yale ABD 9 Princeton ABD 10 ETH Zürich İsviçre aLıntıdıR...!
  2. Dunyada açıklanamayan 10 olay

Dunyada açıklanamayan 10 olay

açıklanamayan 10 olay açıklanamayan gizemli olaylar dünyadaki garip olaylar dünyada garip dünyadaki en Gelecegi gören harita Cografya ve harita uzmani ünlü Türk denizci Piri Reis'in 1513'te çizdigi Afrika, Amerika ve Güney Kutbu'nu gösteren harita, ortaya çikarildigi 1929 yilinda ortaligi karistirdi. Çünkü Güney Kutbu'nun kesfi, haritanin çizilmesinden çok sonra, yani 1818'de...
  3. Yıldızınız

Yıldızınız

KOÇ: Mars: Cazibe, Savaş, ve Sex temsilcisi BOĞA: Venüs: Güzellik, Sevgi, ve Güzel Sanatlar temsilcisi İKİZLER: Merküri: Zeka, Hareket temsilcisi YENGEÇ: Ay: Hislerin temsilcisi ASLAN: Güneş: Üstün gücün temsilcisi BAŞAK: Merküri: Zeka, Hareket temsilcisi TERAZİ: Venüs: Güzellik, Sevgi, ve Güzel Saatlar temsilcisi AKREP: Pluton: Yeni Şartlar temsilcisi Mars: Cazibe, Savaş...
  4. ........hoscakal dunyam....

........hoscakal dunyam....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. oglumun gozuyle dunya

oglumun gozuyle dunya

Merhaba teyzeleri, bilmiyorum beni hatirlayanlar var mi cunku ben cok uzun suredir giremiyordum.Benim bir oglum var adi Yusuf.Dun sabah cok dusundurdu beni hem sevindirdi hem uzuldum...Daha gozlerini acar acmaz bana dedi ki” Anne bu dunya ne kadar guzel degil mi?”.Ilk once sasirdim sonra sevindim, demek ki cocugum mutlu dedim, ondan sonra da uzuldum, biz dunya yi cocuklarin gozuyle cocuklarin...

Sayfayı Paylaş