gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    968
    Ödül Puanları:
    113

Dünyaca Ünlü Hamille fotoğrafları

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ünlülerin hamile fotoğrafları ünlülerin hamilelik fotoları hamille hamile fotoları Konuyu hemen ünlülere yakışan bir tekerlememsi cümleyle açalım bari :D....

Özenerek yaratmış sanki onları yaradan, aslında onlarda doğmuşlar bizim gibi bir anadan bir babadan.. :)

Dünyaca Ünlü Hamileler arkadaşlarım.[​IMG]Tom Brady ile Şubat ayında evlenen 29 yaşındaki ünlü model Gisele Bundchen, ilk çocuğuna hamile kalmadan önce
    Gisele Bundchen, hamile kaldıktan sonra
    NBA oyuncusu, Marko Jaric ile Sevgililer Günü'nde evlenen Adriana Lima, hamile kalmadan önce hiç bu kadar iyi hissetmediğini belirtiyor. Lima, "Herşeye sahibim, hayatım boyunca bu anı bekledim" diye belirtiyor.
    Adriana Lima, hamile kaldıktan sonra
    36 yaşındaki süper model Heidi Klum, müzisyen eşi Seal'den olan iki oğlu Henry, Johan ve kızı Leni ile mutlu bir aile tablosu çiziyor. Heidi'nin dördüncü kez hamile kalmasıyla aile daha da büyüdü.
    Heidi Klum, hamile kaldıktan sonra
    Karolina Kurkova, 2001'de Vogue dergisine en genç kapak olan kişi oldu. 25 yaşındaki model şimdilerde anne olma heyecanı yaşıyor.
    Karolina Kurkova, hamile kaldıktan sonra
    27 yaşındaki Brezilyalı model Camila Alves'in Matthew McConaughey'den 1 yaşında oğlu var. Alves, ikinci bebek için çok beklemedi ve ikinci kez hamile kaldı.
    Hamile kaldıktan sonraki görüntüsü arkadaşlarım.

SİZCE bu hamilelik en iyi hangisine yakışmış arkadaşlarım.

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    adriana lima bence çok dadlu olmuşşşşşşşşşş parmaklarına sağlık adminim çok şeker olmuş hamişlimi hatırlattı bana .........:D:

3. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    bence hepsine yakışmış..hamilelik her anneye yakışır..

Dünyaca Ünlü Hamille fotoğrafları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyaca Ünlü Markaların Sahteleri

Dünyaca Ünlü Markaların Sahteleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dünyaca Ünlü Atasözleri

Dünyaca Ünlü Atasözleri

Dünyaca Ünlü Atasözleri Merhaba millet bana acilen Dünyaca Ünlü Atasözleri yazın bekliyorum sizi
  3. Dünyaca Ünlü Ressamlar

Dünyaca Ünlü Ressamlar

Dünyaca Ünlü Ressamlar kimlerdir bana Dünyaca Ünlü Ressamların isimlerini yazar mısınız rica etsem
  4. Dünyaca Ünlü Şarkıcılar

Dünyaca Ünlü Şarkıcılar

Dünyaca Ünlü Şarkıcılar kimlerdir bana isimlerini listelermisiniz acaba?
  5. Dünyaca Ünlü Vurmalı Çalgılar

Dünyaca Ünlü Vurmalı Çalgılar

Dünyaca Ünlü Vurmalı Çalgılar nelerdir lütfen bana Dünyaca Ünlü Vurmalı Çalgılar hakkında liste sunun kızlar

Sayfayı Paylaş