gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Dünyaca ünlü Spooks'a mafya olarak konuk oldu

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

HALUK BİLGİNER İNGİLİZ DİZİSİNDE [​IMG]

BAFTA ÖDÜLLÜ İNGİLİZ DİZİSİ SPOOKS’A KONUK OYUNCU OLARAK KATILAN HALUK BİLGİNER, AZILI BİR TÜRK MAFYA BABASINI CANLANDIRDI.

Sinema ve dizilerin iddialı kanalı TNT’de yayınlanan, BAFTA (İngiliz Film ve Televizyon Sanatları Akademisi) ödüllü BBC yapımı İngiliz dizisi Spooks’un yeni bölümünde ünlü tiyatrocu Haluk Bilginer rol aldı.

Televizyon gazetesi'nin haberine göre, aksiyon ve polisiye türünün iddialı yapımlarından olan Spooks, Britanya’nın gizli güvenlik servisi MI5’in yasa dışı faatliyetlerle mücadelesini konu ediyor.

Silah üretimlerine, uyuşturucu kaçaklarına, yıkıcı faaliyetlere ve anarşistlere karşı mücadele veren MI5’in hedefinde bu sefer, Haluk Bilginer’in canlandırdığı Türk mafya babası Emre Çelenk yer alıyor. MI5’ın başarılı ajanlarından Zoe, bir kedi kurnazlığıyla, adım adım Emre Çelenk’i takip ediyor...

Dünyaca ünlü Spooks'a mafya olarak konuk oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyaca Ünlü Markaların Sahteleri

Dünyaca Ünlü Markaların Sahteleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dünyaca Ünlü Atasözleri

Dünyaca Ünlü Atasözleri

Dünyaca Ünlü Atasözleri Merhaba millet bana acilen Dünyaca Ünlü Atasözleri yazın bekliyorum sizi
  3. Dünyaca Ünlü Ressamlar

Dünyaca Ünlü Ressamlar

Dünyaca Ünlü Ressamlar kimlerdir bana Dünyaca Ünlü Ressamların isimlerini yazar mısınız rica etsem
  4. Dünyaca Ünlü Şarkıcılar

Dünyaca Ünlü Şarkıcılar

Dünyaca Ünlü Şarkıcılar kimlerdir bana isimlerini listelermisiniz acaba?
  5. Dünyaca Ünlü Vurmalı Çalgılar

Dünyaca Ünlü Vurmalı Çalgılar

Dünyaca Ünlü Vurmalı Çalgılar nelerdir lütfen bana Dünyaca Ünlü Vurmalı Çalgılar hakkında liste sunun kızlar

Sayfayı Paylaş