gebe
  1. seyda seyda

seyda seyda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Dünyada bir anket yapilmiş sadece bir soru sorulmuş?

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında seyda seyda tarafından paylaşıldı.

Dünyada bir anket yapilmiş sadece bir soru sorulmuş? soru: 'Lütfen dünyanın geri kalan kismındaki yiyecek eksikliğine bir çözüm ile ilgili kişisel görüşünüzü dürüstçe belirtiniz.'

Anket büyük bir başarısızlıkla sonuçlanmış. Çünkü;

Afrika´da insanlar 'yiyecek' kelimesinin ne anlama geldiğini bilmiyorlar.

Batı Avrupa´da insanlar 'eksiklik' kelimesinin ne anlama geldiğini bilmiyorlar

Dogu Avrupa´daki insanlar 'kişisel görüş'ün ne anlama geldiğini bilmiyorlar.

Orta Doğu´da insanlar 'çözüm'ün ne anlama geldiğini bilmiyorlar.

Güney Amerika´daki insanlar 'lütfen' kelimesinin ne anlama geldiğini bilmiyorlar.

İsrail´deki insanlar 'dürüstlük' kelimesinin ne anlama geldiğini bilmiyorlar.

Ve Amerikada´ki insanlar 'dünyanın geri kalan kısmı'nın ne anlama geldiğini bilmiyorlar.

2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    tüm dünya diyor ama asya yok:)

3. seyda seyda

seyda seyda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    canım asya demiyor ama orta doğu diyor zaten asya kıtasının bir kısmı orta doğudan oluşuyor..

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Çok anlamlıydı gerçekten.

Teşekkürler...

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Msjı anlayana harika bir cevap aslında

6. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    çok anlamlı bir msj çok saol cnm emeğine sağlık...

7. seyda seyda

seyda seyda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    herkese çok teşekkür ediyorum..

Dünyada bir anket yapilmiş sadece bir soru sorulmuş? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünya çapında yapılan bir anket ...

Dünya çapında yapılan bir anket ...

Dunya capinda bir anket yapilmis. Sadece bir soru sorulmus: "Lutfen dunyanin geri kalan kismindaki yiyecek eksikligine bir cozum ile ilgili kisisel gorusunuzu durustce belirtiniz." Anket buyuk bir basarisizlikla sonuclanmis. Cunku; - Afrikada insanlar "yiyecek" kelimesinin ne anlama geldigini bilmiyorlar. - Bati Avrupa'da insanlar "eksiklik" kelimesinin ne...
  2. Bir " Umut " Yalnızlığı Sadece

Bir " Umut " Yalnızlığı Sadece

“ Cümleleri yine sana yordum.. Kabul eyle..” Ağlama sakın Yıkılırım… Sakın bir damla gözyaşı dökme kirpiklerinden. Yıkılır ölüme kurduğum barikatlar. Bağlanır dilim. Sakın akmasın yüreğin ayak uçlarına. Sarılır dudaklarım senden önce saklambaç oynadığım gecelere. Susuzluğuma bakıp da sakın nehirleri giyinme üzerine...Tel tel kızarmasın gözbebeklerin. Sancılanır yine umutla sardığın...
  3. sadece bir yazıı

sadece bir yazıı

Dün akşam gülüşünü gördüm rüyamda sıçrayarak kalktım sabaha kadar düşündüm güzel güldüğünü saatlerce beklerdim gülüşünü görmek için belki seni değilde gülüşünü görmek güzel varmıdır acaba dünyada senin gibi gülen keşke hep gülsende başka bişey düşünmesem bazen düşünür insan sevdiği insanın hangi özelliğini sever çoğusu bulamaz belkide bulmak istemez amaben biliyorum ama ben biliyorum seni...
  4. KariŞik Yapili Bİr Sivi:

KariŞik Yapili Bİr Sivi:

meniden önce gelen sıvı spermin içindeki maddeler meniden sonra gelen sıvı sperm içindeki maddeler Spermlerin yola çıkışıyla birlikte sırasıyla prostat bezinden salgılanan sıvı ve hemen sonra seminal kesecikden gelen sıvı sperme katılır ve meniyi oluşturarak, hep birlikte anne bedenine doğru yol alırlar. Bu sıvıların -biraz önce de detaylı olarak ele alındığı gibi- spermlerin gerek duyduğu...

Sayfayı Paylaş