gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dünya'da Bir Çok İnsan Aç İken

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Dünya'da Bir Çok İnsan Aç İken Şunların Yaptığına Bir Anlam Vermek Mümkün Değil..150 Ton Domates Harcanmış Bu Festival İçin Diyecek Söz Bulamıyorum..

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Dünya'da Bir Çok İnsan Aç İken
    tüh gitti güzelim domatesler..yazık bayağıda salça çımardı o domateslerden:Dşaka bir yana gerçekten haklısın hala insanoğlu öyle duyarsızki ..hani bir laf var ya tok açın halinden ne anlasın...herkes duyarsız olursa dünyada okadar yardıma ihtiyacı insan ne yapacak kime duyuracak sessiz çığlıklarını.ama ben inanıyorum biyerlerde hala ölmemiş insanlıklıklar var zaten onların yüzü suyu hürmetine hala dönüyor bu dünya...emeğine sağlık canım

Dünya'da Bir Çok İnsan Aç İken konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünya'da başka bir örnek yok

Dünya'da başka bir örnek yok

Dünya'da başka bir örnek yok Kafatasının yarısı olmadan yaşayan İngiliz çocuk, görenleri hayrete düşürüyor. Kafatasının yarısı olmadan yaşayan İngiliz çocuk, görenleri hayrete düşürüyor. Doktorlar, 'Bu şekilde yaşayan bir başka örnek yok' dedi. İngiltere'de kafatasının yarısı olmadan yaşayan çocuk görenleri hayrete düşürüyor. 65 binde bir...
  2. Acı bir itiraftım... En çok kendimi yaktım!

Acı bir itiraftım... En çok kendimi yaktım!

Neydi ki içimdeki bu "a hh"? Sonsuzluğuma düğümlü günah... Bendim, soğuk bir adın ardından koşar adım sürünen. Bendim, ellerimde sakladığım düşleri parçalayıp kırık dökük mektuplara bürüyen. Issızlığıma çokluk sayacak kadarken, hep en yalnızlığım oldun neden? Bir düşü anlatmanın kaç hali vardı dilimde? Kelimelere yüklenen hangi hal halimden haberdar edebilirdi? Hangi kelime...
  3. aç insan

aç insan

Yemek Bekleyen - Alo! İlgili Kişi - Efendim? Yemek Bekleyen - Usta! Bi tavuk döner! İlgili Kişi - Dönmez. Yemek Bekleyen - Ne? Nası yani yaaa? İlgili Kişi - Tavuk diyorum, dönmez. Temelli gitti. Yemek Bekleyen - Peki. O zaman İskender yap! İlgili Kişi - Yapamam! Yemek Bekleyen - Niye ya? İlgili Kişi - İstifa etti. İstifadan istifade ederek İskenderun’a gitti. Yemek Bekleyen -...
  4. Yaratılmış bir insan olarak insan!

Yaratılmış bir insan olarak insan!

Dünyada giderek güçlenen materyalizmi benimsemiş olan insanlığın zamanla unuttuğu en önemli kavramlardan biri kendinin yaratılmış bir varlık olduğudur. Bu kıymetli bilgiye zamanımızda ancak yüzeysel olarak değinebilen ve bilinçli bir şekilde sahip olmayan insan, fiziksel dünya ve materyalizmle aşırı özdeşleşmiş olmasından kaynaklanan ciddi sorunlar yaşamakta ve her geçen gün daha da...
  5. Dünya'da En Çok Enerji Tüketen Ülkeler

Dünya'da En Çok Enerji Tüketen Ülkeler

Ekonomi haberlerini okurken dikkatimi çekti meleklerim :) Umarım işinize yaran bilgiler vardır. İlk sıralardaki ülkeleri ve kıtaların en fazla enerji tüketen ülkelerini bilmeniz size yarar sağlayacaktır. Kalkınma ve sanayileşmenin önemli göstergelerinden birincil enerji tüketiminde Türkiye, kişi başına 1,370 kilogram (kg) petrol eşdeğeri tüketimi ile dünyada 69'uncu, Avrupa'da ise...

Sayfayı Paylaş