gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

dunyada garıp ve ılgınc hayvanlar

Konu, 'Çöplük' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    968
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: dunyada garıp ve ılgınc hayvanlar

ay inanmıyorum gözüme bunlar hayvanmı gerçekten ay hiç benzemiyo bazıları ana ağzım açık kaldı valla ellerine sağlık suskun

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Allahım neler yaratmış ya... Ellerine sağlık canım.

4. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Gercektende ilginc emegine saglik canim

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

allahın yarattığı bimediğimiz kimbilir ne kadar canlı vardır emeğine sağlık canım çok güzel resimlerdi

dunyada garıp ve ılgınc hayvanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayvanlarda ve İnsanlarda Üreme

Hayvanlarda ve İnsanlarda Üreme

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Işte ünlüler Ve Garıp Takıntıları…

Işte ünlüler Ve Garıp Takıntıları…

ÜNLÜ ISIMLERIN BIRBIRINDEN ILGINÇ TAKINTILARI OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ? KIMI GITTIĞI HER ÜLKEDEN PERUK SATIN ALIYOR, KIMI EVINDE KARAFATMA BESLIYOR, KIMI ISE KÖPEĞINE PORSELEN TABAKTA YEMEK SERVISI YAPTIRIYOR. CEM YILMAZ: GÖSTERI ÖNCESI KULISTEKI KANEPEDE MUTLAKA UYUYAN ÜNLÜ KOMEDYEN, BU ŞEKILDE KAFASINI BOŞALTIP, ENERJI TOPLADIĞINA INANIYOR. AYSEL GÜREL: SÖZ YAZARI AYSEL GÜREL...
  3. Çocuklar ve Evcil Hayvanlar

Çocuklar ve Evcil Hayvanlar

. Çocuklar ve Evcil Hayvanlar Evcil hayvan sahibi olmak için çocuğunuzun 5 yaşına gelmesini beklemek iyi bir fikirdir. Yaralanmaların önüne geçmek için: - Evcil hayvanı dikkatlice seçin. - Çocuğunuzu evcil hayvanların yanında iken gözetim altında tutun. - Çocuğunuza hayvanların yanında nasıl davranacağını öğretin. Güvenlik Kontrolü ; Çocukları köpekler ve diğer hayvanların...
  4. İlk Başlık ve Hayvanlarım

İlk Başlık ve Hayvanlarım

Merhaba bu hesabı yeni aldım.Eskisinin şifresini unuttum.Ankaradxa yaşıyorum.Neyse bunu başka köşeye yazmam gerekir.Benim beslediğim hayvanlarımı öğenmek ister misiniz: 1-)Balık:Balıklarım 1 hafta önce yavruladı.Evimde 2 metrelik akvaryu var.Ama yavrular büyüyne kadar ortası camla ayırdım.16 yavru var. 2-)3 Muhabbet kuşum var.Maviş Efe ve Şeker

Sayfayı Paylaş