gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

dünyada gece aydınlatılan ilk cadde nerededir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

dünyada gece aydınlatılan ilk cadde nerededir kızlar sorumun cevabını biliyorsanız bir adım öne çıkın ve cevabı yazın:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

dünyada gece aydınlatılan ilk cadde nerededir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cadde

Cadde

Bakınız; Yol.Rüyada cadde görmek hatalı bir iş yapacağına işarettir. Rüyada cadde görmek size zarar verecek iş yapacağınıza işarettir. Bir caddede yürümek sorunların üstesinden gelerek mutlu olacağınıza yorumlanır. Caddeden ayrılmak içinde bulunduğunuz zor durumları atlatacağınız anlamına gelir. Geniş, temiz, aydınlık bir cadde başarının çok çabuk geleceğine işaret eder.Rüyada cadde görmek,...
  2. dünyanın neresindeyiz?

dünyanın neresindeyiz?

dünyanın içinde miyiz? yoksa üzerinde mi?
  3. ilk nereye bakarsın

ilk nereye bakarsın

biliyorum ki bütün bayanlar alışverişe bayılırlar..özelliklede kendilerine birşeyler alacaklarsa..diyelimki bir mağazaya giriyorsunuz...ilk olarak hangi kıyafetlerin olduğu bölüme yönelirsiniz....?ben kesinlikle pantolonlara koşardım:laugh:
  4. ilk gece

ilk gece

arkadaslar öncelikle böyle bir site acıldıgı için cok tesekkür ederim,sizlerle burada sorunumu paylasmak istedim,ben daha 1 ay bile olmadı evleneli ve görücü usulu evlendim ve inanın cinsel ilişki konusunda hiç bişey bilmiyorum bana bu konuda yardımcı olabilecek arkadaslar lütfen yazsın.özel mailde atabilirler sümdiden tesekkürler
  5. Dünyada Gece Aydınlatılan İlk Cadde

Dünyada Gece Aydınlatılan İlk Cadde

dünyada gece aydınlatılan ilk cadde gece aydınlatılan dünyada ki ilk cadde Dünya üzerinde gece ışıklarla aydınlatılan ilk caddednin neresi olduğunu biliyor musunuz melekler ? Sorunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz :) Antakyada HEROD caddesi dunyanın aydinlatilan ilk caddesidir. Dünyada meşalelerle aydınlatılan ilk sütunlu cadde olan HEROD CADDESİ (KURTULUŞ CADDESİ) Antakya’dadır.

Sayfayı Paylaş