gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

dünyada kaç mimar var?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

sizce söleyin

dünyada kaç mimar var? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyanın modern mimari harikaları ve resimleri

Dünyanın modern mimari harikaları ve resimleri

dünyanın en modern evleri modern mimari evler villalar mimari villa dünyanın harikaları Şelale Evi ABD Pennsylvania’daki Şelale Evi’ni (Falling Water House) ABD’nin gelmiş geçmiş en iyi mimarlarından Frank Lloyd Wright tasarladı. 1939 yılında Edgar J. Kaufmann için inşa edilen yapı 1964 yılında halka açıldı. Günümüzde bile çağdaş kalmayı başarabilmiş yapı hem doğayla kurduğu ilişki hem iç...
  2. Dünya Üzerinde Kaç Çeşit Bitki Örtüsü Vardır?

Dünya Üzerinde Kaç Çeşit Bitki Örtüsü Vardır?

çöl iklimi bitki örtüsü ekvatoral iklim Merhabalar sayın üyeler, sitenize böyle bir bölüm açtığınızdan dolayı ilk başta sizleri tebrik etmek istiyorum. Aklıma takılan bir soru var, daha önce arkadaşlarımızla da bu konuyu tartıştık ancak kesin bir cevap bulamadık. Sizlerden rica etsem dünya üzerinde kaç çeşit bitki örtüsü olduğunu açıklar mısınız?
  3. Dünyanın Kaç Uydusu Var?

Dünyanın Kaç Uydusu Var?

dünyanın kaç uydusu var dünyanın uydusu, kaç tane, isimleri, ilginç gerçekler, resim, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili, melekler, Okulda bize öğretilen dünyanın tek bir uydusu olduğu ve onun da ay olduğu şeklindedir.Ancak 1997 den sonra bu gerçek değişti ve bu sayının en az 7 olduğu ortaya çıktı. Hiç şüphe yok ki Ay (ya da gökbilimcilerin tabiriyle Luna), dünyanın...
  4. dünyada kaç tane ülke var kızlar

dünyada kaç tane ülke var kızlar

Kızlar ben dünya ülkelerinin çoğunu bildiğimi sanıyorsam da rakkam olarak kaç ülke var tam olarak bilmiyorum. bana dünya üzerinde toplamda kaç tane bilinen yani bilinen derken kesin olan ülke sayısını yazır mısınız lütfen.
  5. sosyal bilgiler Dünya üzerinde kaç meridyen vardır?

sosyal bilgiler Dünya üzerinde kaç meridyen vardır?

Dünya üzerinde kaç meridyen vardır?

Sayfayı Paylaş