gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Dünyada ki en zeki insanlar kim biliyor musunuz?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

en zeki insanlar listesi
    Dünyada ne kadar zeki insan var hiç merak ettiniz mi:DŞahsen ben merak ettim ve arşatırdım buldum.Meğer dünyada zeki ne çok insan varmış:DAma nedense hepside yabancı:D

.Dünyanın En Zekileri
    The Daily Beast gazetesine göre dünyayının son 10 yıldaki en zeki insanları
    1 - Google'ı kuran Larry Page ve Sergey Brin
    2 - Apple'ın kurucu ortaklarından Steve Jobs
    3 - Nobelli ABD Enerji Bakanı Steven Chu
    4 - ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton
    5 - 2006 Nobel Barış Ödülü'nü alan Grameen Bankası kurucusu Muhammed Yunus
    6 - 1989 yılında Nobel Tıp Ödülü'nü kazanan Sloan-Kettering Kanser Araştırma Merkezi Direktörü Harold Varmus
    7 - 2009 yılında Nobel Tıp Ödülü'nü kazanan California Üniversitesi Biyoloji ve Fizyoloji bölümü profesörü Elizabeth Blackburn
    8 - ABD Başkanı Obama'nın seçim kampanyasını yöneten "AKPD Message and Media" yöneticilerinden David Plouffe
    9 - Acumen Fon'un kurucusu ve CEO'su Jacqueline Novogratz
    10 - Harvard Üniversitesi Hukuk Fakültesi profesörü Elizabeth Warren
    11 - İnternet ansiklopedisi Wikipedia'nın kurucusu Jimmy Wales
    12 - Fox News'un CEO'su Roger Ailes
    13 - Princeton Üniversitesi felfese profesörü Kwame Anthony Appiah
    14 - Yazar, yönetmen, yapımcı David Chase
    15 - Amerika'nın en çok okunan haber sitelerinden Huffington Post'un kurucusu Arianna Huffington
    16 - New Yorker Dergisi yazarı Malcolm Gladwell
    17 - Türkiye doğumlu Amerikalı ekonomist Nouriel Roubini
    18 - ABD Merkez Komutanı General David Petraeus
    19 - Hukukçu Lawrence Lessig
    20 - Oyun tasarımcısı Will Wright
    21 - Fox News yorumcusu, The Wall Street Gazetesi köşe yazarı Karl Rove
    22 - New York Belediye Başkanı Michael Bloomberg
    23 - El Kaide terör örgütü liderlerinden Ayman al-Zawahiri

El kaide örgütü bile var ne ayak ya:D:D:D

Son düzenleme: 15 Aralık 2009
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Yahu bu listede 14-15 aynı ordaki 15 te SADMİN yani benim olmam gerekiyordu :D:D

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

İyi de 1'ci sırada niye benim adım yok :D The Daily Beast gazetesine dava açacağım. Benim üstün kıvrak zekamı kıskandılar:D:D Tabi Türk'üm ya pis kıskançlar yazmamışlar, Türk'lerin akıllara zarar zekalarını görmezden gelsinler bakalım, nereye kadar :D:D

4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    aaa:Dben ona dikkat etmemişim:Dayrıca sadminim sizin adınızı yazmamakla gerçekten ayıp etmiş ler:D:D:D

5. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Adminim siz gönüllerin birincisisiniz ne işiniz var bu yabancı irkeklerin arasında:DDava açınca haber verin bende tanık olucam:D:DHep kıskanıyorlar bizi çekemiyorlar:D :laugh::laugh::laugh::laugh:

Dünyada ki en zeki insanlar kim biliyor musunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyanın en zeki insanından ÖSS itirafı

Dünyanın en zeki insanından ÖSS itirafı

Nadia Camukova, Einstein'ın zekâ testinden 200 puan üzerinden 199.37 aldı. 7 dil bilen Camukova, 25 yaşında dünyanın en genç profesörü oldu. Moskova Beyin Araştırmaları Enstitüsü tarafından dünyanın en zeki insanı ilan edilen Prof. Dr. Nadia Camukova, "Bugün Türkiye'de üniversiteye girmeye kalksam belki ÖSS'yi kazanamam!" itirafında bulunuyor. Türkiye'deki sınav sisteminin...
  2. Atamızın dünyanın en büyük insanı dediği kişi kim biLiyor muydunuz?

Atamızın dünyanın en büyük insanı dediği kişi kim biLiyor muydunuz?

dünyanın en büyük kıçı Atamızın dünyanın en büyük insanı dediği kişi kim biLiyor muydunuz? ATA'MIZA göre dünyanın en büyük insanı kim biliyormusunuz? Atatürk bir akşam, Çankaya'da arkadaşlarına sordu - Dünyanın en büyük insanı kimdir? - Timur'dur Paşam! - Değil - Fatih'tir - Değil - Yavuz Sultan Selim - Değil - Alpaslan - Değil - Napolyon - İskender -...
  3. Tarihteki en zeki 10 insan

Tarihteki en zeki 10 insan

dünyanın en zeki 10 insanı insanlık tarihinin gelişimine katkıda bulunmuş zeki insanlar Dünyanın en zeki adamı, dünyanın en zeki 10 insanı, dünyanın en zeki insanları, dünyanın en zekileri 1. Johann Wolfgang von Goethe IQ: 210 Alman edebiyatçı. Aynı zamanda çeşitli doğa bilimleri alanlarında araştırmalar yapmış ve yayınlar çıkarmıştır. 1776 yılından itibaren, Weimar dukalığının bakanı olarak...
  4. Önemli Besteciler Kimlerdir biliyor musunuz

Önemli Besteciler Kimlerdir biliyor musunuz

Kızlar sizden ülkemizde ya da dünyada ki Önemli Bestecilerin Kimler olduğunu biliyorsanız bu sayfadan bana yazarak paylaşım yapmanızı rica ediyorum. Evet Önemli Besteciler Kimlerdir yazın:)
  5. Googleın Sahibi Kim Biliyor musunuz ?

Googleın Sahibi Kim Biliyor musunuz ?

Bu konu.; googleın sahibi hakkında bilgi vermektedir. Sevgili melekler, hergün başına geçtiğiniz ve aklınıza her geleni sorduğunuz google acaba kime ait hiç düşündünüz mü ? Her ne kadar yahoo, bing ya da yandex arama motorları kullanılsa da, arama motorları içinde en çok kullanılanı olan google kimin , sizlere bu sayfamızda bilgiler vermek istiyoruz. 1996 yılında üniversite...

Sayfayı Paylaş