gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

Dünyada Kimse Üzülsün İstemem.Yaşanmışlıkları Kolay Silemem..!!!!

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

kolay silemem şarkı sözü kolay silinemem şarkı sözü arampaty silinemem arampaty sözleri

Küçük Şeylere Takarım Olaycıyım.
    -Ukalayımdır Mütevazilikle İlgilenmem
    -Benle Oyun Oynanmaz Mızıkcıyım.
    -Her zaman İlk Ve son sözü Ben Söylerim
    -Konuşacağım İnsanları ben seçerim
    -İstediğimle Muhattab Olur İstediğimle Olmam.
    -Tutamayacağım Sözler vermem.
    -Adımlarımda Kim ne der diye Düşünmem.
    -Basit Kişilerle Polemiğe Girmem.
    -Dünyada Kimse Üzülsün İstemem.
    -Bazı Şeyleri Asla Affetmem.
    -Geçmişine Takılıp Dert Etmem..
    -Yaşanmışlıkları Kolay Silemem..
    -Acıyı Tanıdığım İçin Kimseye Çektirmem..
    -Dostlarıma Laf Ettirmem..
    -Tutkularım Var Vazgecmem..
    -Gidiyorsan Eğer Cok Özlesem bile Dön Demem..
    -Artık Kimseye Kolay Kolay Güvenmem..
    -Bir daha Güvenmedikçe Kimseyi Sevemem..
    -Bazen Cok severim Ama Söylemem.
    -Ağır Geliyorsa Bunlar Firar Serbest.
    -Üstelemem..

Son düzenleme: 6 Temmuz 2009
Dünyada Kimse Üzülsün İstemem.Yaşanmışlıkları Kolay Silemem..!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kınasın Dünya... Bana ne...

Kınasın Dünya... Bana ne...

KINASIN DÜNYA... KINASIN DÜNYA HALKLARI.... BARIŞ UZLAŞMA FORMULLERİ ARASIN İNSANLAR HÜMANİZM ÇIĞLIKLARI ATSIN BİR YERLERDE ENTEL YAVŞAKLAR YENİ DÜNYA DÜZENLERİ PLANLASIN EMPERYALİSTLER GEYİK MUHABBETİ İLE GEÇİRSİN ÖMRÜNÜ AYDINLAR KILI KIRK YARSIN BAKALIM HUKUKÇULAR DESİNLER NE DİYECEKLERSE… A’YI B’Yİ ÖĞRETSİN ÖĞRETMENLER KÖRPE BEYİNLERE A DEYİNCE AT, B DİYİNCE BIYIK...
  2. Cenk Eren - Silemem

Cenk Eren - Silemem

Yaralı kuşlar anlatır Senin suskun gidişini Hala senin peşindeyim Özlüyorum gülüşünü Seninle kaybettim Ben aşkın yolunu Söyle de duysunlar Yar gönlün oldu mu Silemem silemem silemem yar Acıyor yüreğim gülemem yar Gururla taşırım hasretini Hiç kimseyi sevemem yar
  3. Nilüfer üzüldü

Nilüfer üzüldü

açık hava konseri umduğu gibi olmadı... Ünlü sanatçı Nilüfer 20. Most Konserleri kapsamında Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda sevenleriyle buluştu. Açıkhava sahnesindeki boş koltuklar, yeni çıkan "Hayal" isimli albümünden şarkılar seslendiren Nilüfer'i üzdü. Nilüfer, 20. Most Konserleri kapsamında dün akşam Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde hayranlarının karşısına çıktı. Yeni...
  4. dünyada cennete giren ilk kimdir

dünyada cennete giren ilk kimdir

cennete giren ilk melek cennete ilk giren melek kimdir kim girecek Günlerden birgün hz.muhammet s.a.v in kızı hz fatma babasına sorar baba dünyada ilk önce cennete girecek insan kimdir.hz muhamet s.a.v şöyle buyurur bizim aşağıdaki mahalede falan sokakta biri oturuyor işte ilk cennete girecek insan o dur diyor. Hz fatma merak eder babasının tarif etiği yere gider ve kapıyı çalar kapının...
  5. İki Dünya Arasında Aylin Karakteri Kimdir ?

İki Dünya Arasında Aylin Karakteri Kimdir ?

Kurretülayn Matur 31.10.1990 Ankara Keçiören doğumludur. Kurretülayn Matur boyu 1.64 m. Arapça olan isminin anlamı Nur Gözlü demektir. 2012 - 2013 yılları arasında Huzur Sokağı adlı tiyatro oyununda rol almıştır. Ailesi karaman’da yaşamakta kendisi ise İstanbul’da yaşamaktadır. İstanbul Üniversitesi mezunudur. Birçok tiyatro, dizi ve Reklam filmlerinde oynayan Kurretülayn Matur, ileride...

Sayfayı Paylaş