gebe
  1. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Dünyada melek yok demeyin..

Konu, 'Bebek Resimleri' kısmında Mahperver tarafından paylaşıldı.

baby girl Rabbimin yaratıcılığını kim inkar edebilir.. Bu güzelliğin yerine ne konulabilir..
    Rabbim yavrularımızı bize bağışlasın..
    Olmayanlara da nasip etsin inşallah..

Amin..

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  3. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    cok ama cok tatlılar yaaa yerim ben sizi allah herkese boylelerını nasip etsn

4. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    amin cnm bu güzel duan için ayrca resmlerde birbrnden güzel paylşm için teşekkürler

5. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

minicik
    ayyy ne kadar tatlı...

6. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy ne tatlılar yerim ben onları bencede hepsi melek

Dünyada melek yok demeyin.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avatarım Yok Diyen Meleklere

Daha çok melankolik meleklerimin beğeneceği avatarlar var ama tüm melişlerime armağan ediyorum :kiss: Bu avatarlar size çok yakışacak :tik:
  2. Avatarım Yok Demeyin

Melekler değişik değişik harika avatar kullanmayı seviyorsanız bu avatarlar tam sizlik istediğinizi seçin, begenin, alın, kullanın.. ın
  3. vampirler yoktur demeyin bence var melekler renesme sizin için araştırdı ve buldu

vampirler yoktur demeyin bence var melekler renesme sizin için araştırdı ve buldu

meksikalı vampir kadın vampir kadın işte meksikanın vampir kadını vampire benzemek için vücudunun her yerine dövme ve piercing yaptıran meksikalı maria jose cristerna katıldığı bu fuarda tüm dikkatleri üzerne çekti. 'Kendimi böyle güzel hissediyorum' Geçtiğimiz günlerde Venezüella'da düzenlenen dövme fuarının yıldızı Meksikalı “Vampir Kadın” oldu. Başkent Caracas'ta düzenlenen ve...
  4. İşte Meleklerim Muhteşem Birşey Yumurta Kabuğundan Sanat Olur mu Demeyin...

İşte Meleklerim Muhteşem Birşey Yumurta Kabuğundan Sanat Olur mu Demeyin...

Yumurta Kabuğundan Sanat Yumurta Kabuğundan Şekiller Böyle bir sanat olur mu demeyi olur muhteşem hem de süper olur....Bence harika olmuşlar işte Yumurta kabuğundan ortaya çıkan muhteşem desenler.... 72 yaşındaki Slovak sanatçı Franc Grom'ün tuvali yumurta kabukları. Grom'ün 'yumurta sanatı' sabır ve kararlılık isteyen bir uğraş. Yumurtanın önce tepesini ve altını delerek içindeki tüm...
  5. Ankaralı Melekler Buluşuyor! Duyduk Duymayın Demeyin!

Ankaralı Melekler Buluşuyor! Duyduk Duymayın Demeyin!

ankaralı melekler mekanı, melekler mekanı buluşması, melekler mekanı kızlar buluşması Sevgili üyemiz Nuta'nın isteği üzerine bu konuyu açmış bulunuyorum. Ankaralı Melekler Buluşuyor! Evet sevgili melekler, sevgili üyelerimiz Nuta ve toprak Ankara'da bir buluşma düzenlemeye karar vermişler. Eğer siz de Ankara'daysanız bu güzel buluşmaya davetlisiniz. Ayrıntılar Ankaralı meleklerimizde :D:D...

Sayfayı Paylaş