gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Dünyadaki Komik İsimli Futbolcular!

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Sevgili melekler, ben okuyunca çok güldüm, özellikle birkaçına :D:D Eminim sizin de hoşunuza gidecek. İşte dünya futbolundan bizim lisanımıza hayli komik gelen isimleriyle futbolcular... :D:D
    nene.jpg

ÖzGüL ve Asena_Sule bunu beğendi.
  2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    güzelmiş çok beğendim yaaa :) kert kütt zart zurtta varmı die baktı gözlerim hahaha

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Öldüm gülmekten, gerçi çoğunu biliyordum da bazılarını bilmiyordum gözümden yaş geldi :puha:

Dünyadaki Komik İsimli Futbolcular! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dünyanın en komikleri

dünyanın en komikleri

dünyanın en komikleri dünyanın komikleri dunyanin en dünyanin
  2. Dünyanın En Komik Kazası

Dünyanın En Komik Kazası

* Sayın şantiye şefim; İş kazası tutanagina planlama hatasi diye yazmistim. Bunu yeterli gormeyerek ayrintili anlatmami istemissiniz. Su anda hastanede yatmama neden olan olaylar aynen asagida anlattigim gibi olmustur: Bildiginiz gibi ben bir duvar ustasıyım. İnşaatın altıncı katındaki işimi bitirdiğim zaman biraz tuğla artmıştı. Yaklaşık 250 kg kadar olduğunu tahmin ettigim bu...
  3. Komik İsimli Türk Filmleri

Komik İsimli Türk Filmleri

komik isimli filmler son çıkan komik türk filmleri türk filmleri 2010 en 2010 turk Komik isimli filmler aslında birazda saçma isimler olmuş :D BEN BIR KANUN KACAGIYIM (1966) BEN BIR SOKAK KADINIYIM (1966) GUNAHINI ODEYEN KADIN (1969) GUNAHINI ODEYEN ADAM (1969) GUNAHLARINI KANLARIYLA ODEYENLER (1969) IYI DOVERIM KOTU SEVERIM (1972) ACI SEVERIM TATLI DOVERIM (1975) OLUMUNU...
  4. Dünyanın En Komik Golü

Dünyanın En Komik Golü

Dünyanın en komik golü hangisidir kalecilerin hatalarıyla olan komik golleri izledim az önce ama en komik gol hangisi çok merak ettim
  5. Eski Futbolcu Emre Aşık da Dünya Evine Girdi

Eski Futbolcu Emre Aşık da Dünya Evine Girdi

emre aşık haberleri emre aşık evlendi haber Sevgili melekler, eski Galatasaray futbol takımı oyuncusu Emre Aşık da evliler kervanına katıldı. Ünlülerin akın ettiği düğün, Fransız Bahçelerinde gerçekleşti. Çifte mutluluklar dileyerek, haberin detaylarına geçiyoruz, Emre Aşık haberleri... Galatasaraylı eski milli futbolcu Emre Aşık, yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu Yağmur Sarnıç ile...

Sayfayı Paylaş