gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

dünyadan en ilginç rekorlar

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

dünyadan en ilginç rekorlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en ilginç rekorlar

en ilginç rekorlar

Kimi ayakta durma rekoru kırıyor, kimi bir böceğe milyarlarca para ödüyor. Dünya rekorlarla çalkalanıyor.. AYAKTA DURMA REKORU. Swami Maujgiri Maharji adlı Hintli 1955 Yılından 1973 Yılının kasım ayına kadar tam 17 yıl boyunca ayakta durdu. Bir süre içerisinde uykusu geldiğinde bir yere dayanması yeterli oluyordu AYAKKABI PARLATMA REKORU 18 Mart 1989 Günü Londra'da 4 genç boyacı sekiz...
  2. Dünyanın en ilginç evliliği

Dünyanın en ilginç evliliği

Bu mutlu tabloda görmüş olduğunuz yedi yaşındaki erkek maymun Wukong ile altı yaşındaki Xiaoya hayvanat bahçesindeki görkemli bir düğün ile dünya evine girdi. Düğün kostümleri belki uygun boyutlarda olmayabilir veya biraz da kıllı olabilirler. Fakat bu iki maymun adeta bulutların üstünde dolaşıyor. Maymun çiftin bu mutluluğu hayvan haklarını savunan bazı gruplar tarafından gölgelenmek...
  3. dünyanın en ilginç ayakkabıları :)

dünyanın en ilginç ayakkabıları :)

dünyanın en ilginç ayakkabıları iştee bunlar dünyanın en ilgin ayakkabılarıymış görünce dayanamadım hemen paylaşmak istedim:D:D gerçektende çok ilginç ama yaa çok merak ediyorum bunları giyen varmı acaba ? :D:D yoktur heralde varmıdır ki :D:D bu convers ergenim için :haha: ayy ben en çok bu keçi ayağına bittim :haha: ayy iğrençç yaaaaaaaa :haha: bunun ne olduğunu...
  4. Dünyanın En İlginç Yatakları

Dünyanın En İlginç Yatakları

İnsanlar tutkularını evlerine de taşıyor. İşte dünyanın en ilginç yatakları.. Hamburger yatak Kediye terlik yatak Uzak gemisi yatağı Mercedes yatak Hız treni raylarında uyumak Kale şeklinde yatak hamburger benimmmmmmmmmmm :D:D
  5. dünyadaki en ilginç gelenekler

dünyadaki en ilginç gelenekler

dünyanın en ilginç gelenekleri hiç duymadığınız gelenekler hakkında ayrıntılar bilgiler her şey burada melekler Dünyada binlerce ilginç gelenek var.Binlerce farklı kültür ve milletin sentezi ya da özüyle doğan bu gelenekler ilginç olmakla beraber bazen akıl sınırlarını da zorlayabiliyor.Kimi zaman çin işkencesinden beter olan kimi zamanda bizlere tebessüm ettiren bu gelenekleri okumak da ayrı...

Sayfayı Paylaş