gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Dünyadan İlginç Yapılar!

Konu, 'Çöplük' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Dünyadan İlginç Yapılar!

çok hoşlar ya teşekkürler emeğine sağlık canım.

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

paylasim icin tskler canim

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

ilginç ve değişik ama hoşta duruyor
    emeğine sağlık canım

Dünyadan İlginç Yapılar! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. <<< DüNYaNıN En iLGiNç MeZaRLıĞı >>>

<<< DüNYaNıN En iLGiNç MeZaRLıĞı >>>

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dünyanın en ilginç ölümü..

Dünyanın en ilginç ölümü..

Dünyada, kayıtlara geçmiş en ilginç gerçekleşen ölüm; çok ilginç üstelik yakın tarihten. 1996 yılı. Bizde olduğu gibi Yunanistan da yaz döneminde orman yangınlarıyla boğuşuyordu. Yunanistan itfaiye ekibi büyük bir yangını söndürmüş ama oldukça geniş bir alanı da kurtaramamışlar dı. Yangın sonrasi uzmanlar,yanan alanda araştırma yaparken, gördükleri karşısında küçük dillerini yutarlar....
  3. dünyanın en ilginç ayakkabıları :)

dünyanın en ilginç ayakkabıları :)

dünyanın en ilginç ayakkabıları iştee bunlar dünyanın en ilgin ayakkabılarıymış görünce dayanamadım hemen paylaşmak istedim:D:D gerçektende çok ilginç ama yaa çok merak ediyorum bunları giyen varmı acaba ? :D:D yoktur heralde varmıdır ki :D:D bu convers ergenim için :haha: ayy ben en çok bu keçi ayağına bittim :haha: ayy iğrençç yaaaaaaaa :haha: bunun ne olduğunu...
  4. Dünyanın En İlginç Yatakları

Dünyanın En İlginç Yatakları

İnsanlar tutkularını evlerine de taşıyor. İşte dünyanın en ilginç yatakları.. Hamburger yatak Kediye terlik yatak Uzak gemisi yatağı Mercedes yatak Hız treni raylarında uyumak Kale şeklinde yatak hamburger benimmmmmmmmmmm :D:D
  5. Dünyadaki İlginç Evlilik Gelenekleri

Dünyadaki İlginç Evlilik Gelenekleri

evlilik, gelenekleri, düğün, ilginç bilgiler, kadın, ilginç evlilik gelenekleri için yazımıza buyrun arkadaşlar. Bosna-Hersek’te sade kahve, damat adayının reddedildiği anlamını taşırken, Pakistan’da damat adayı küfür ve hakaretlerle dolu zorlu bir sınavdan geçmek zorunda kalıyor. Her ülkenin toplumsal ve kültürel yapısı ile inançlarına göre evlilik gelenekleri, ilginç...

Sayfayı Paylaş