gebe
  1. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28

Dünyamız gece nasıl görünüyor

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında SaBıR MeLeĞi tarafından paylaşıldı.

Iste cevabi burada. dunyanin bu acidan hos bir goruntusu var ama bunun olusmasi icin ona ne kadar zarar verdigimizide gunden gune daha cok anlamaya basladik. ama onu somurmeye ve tuketmeye hala son hizimizla devam ediyoruz. sanki bir yarisma var ve amaci dunyanin sonunu en cabuk kim getirecek. [​IMG] dunyamiz gece nasil gorunuyor

dunyamiz gece nasil gorunuyor

dunyamiz gece nasil gorunuyor!

Dünyamız gece nasıl görünüyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyanın Gece Görünümü..

Dünyanın Gece Görünümü..

Bundan başka resim olmadığından dolayı tek resim olarak açmak mecburiyetindeyim...
  2. Geçtim dünya hevesinden

Geçtim dünya hevesinden

GEÇTİM DÜNYA HEVESİNDEN Sanmıştım ki bir ömürlük aşkımsın.. Kıymet verdim, hürmet ettim, yar bildim.. Her nefeste, her duamda sen vardın.. Anladım ki hüsranımsın sen.. Bu bedende can taşırken.. Ben kurtulsam aşktan, kalp kurtulmaz.. Senden mahrum bir sürgünken.. Çoktan geçtim dünya hevesinden.. Sevdamı yüreğinden attın sen.. Ellere haram, bana haktın sen.. Yaşasamda, ölsemde...
  3. Dünyadan şehirler ve gece

Dünyadan şehirler ve gece

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Bakın Bakalım Hollywood Ünlüleri Yıllıklarında Nasıl Görünüyorlarmış....

Bakın Bakalım Hollywood Ünlüleri Yıllıklarında Nasıl Görünüyorlarmış....

Hollywood Ünlülerin Yıllıkları Ünlüler Yıllıklarda Nasıl Görünüyor İşte Hollywood ünlülerinin yıllık fotoğrafları..Bakın bakalım yıllıklarda nasıl görünüyorlarmış....Madonna Julia Roberts Leonardo Di Caprio ve daha fazlası.... Yıllıklarda bakın nasıl görünüyorlardı! Mezuniyet telaşı her yerde! Kimse bu günlere kolay gelmedi, hatta bayıldığımız yıldızlar da ergenliğin acımasız...
  5. Bahçeli ev nasıl da güzel görünüyor

Bahçeli ev nasıl da güzel görünüyor

Bahçeli ev dekorasyonu Müstakil ev Bahçeli ev dekorasyonu oldukça hoş görünüyor meleklerim. Bahçe dekorasyonu da çok hoş yapılmış. Göze hitap ediyor. O bahhçede oturmak insanın ömrünü uzatır heralde. Evin dış görünümüde çok hoş.

Sayfayı Paylaş