gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Dünyâmızı, oranlarını değiştirmeden 100 kişilik bir hale getirseydik ne olurdu?

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

Dünyamız, oranları, yaşayışları, garip deneyler, gerip tespitleri hakkında bilgi alalım.

Eğer dünyâmızı, oranlarını değiştirmeden 100 kişilik küçük bir kasaba boyutuna düşürebilseydik ne olurdu?

İlginç bir tespit ve saptama olmuş melekerl. Açıkcası ben o şekilde oluşturulmuş bir dünyada yaşamak istemezdim. Bu tabiki bizim elimizde olan birşey olmazdı bu sonuçaların doğrultusunda

57 kişi Asya'lı
    21 kişi Avrupa'lı
    14 kişi Amerika'lı
    8 kişi Afrika'lı

52 kadın, 48 erkek
    30 beyaz renkli, 70 diğer renklerden
    30 Hıristiyan, 70 diğer dinlerden​
    Ve...

80 kişi standartların altında evlerde yaşardı.
    70 kişi okuma yazma bilmezdi.
    50 kişi kötü beslenirdi.

1 kişi doğmak üzere, 1 kişi de ölmek üzere olurdu.
    Sadece 1 kişi üniversite eğitimi alır, sadece 1 kişinin bilgisayarı olurdu.

Dünyâmızı, oranlarını değiştirmeden 100 kişilik bir hale getirseydik ne olurdu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neden Bu Hale Geldik?

Neden Bu Hale Geldik?

BİLGE'den... Geçen günlerde bir öğretmen arkadaşım hışımla içeri girdi öretmenler odasına... Çok yorgun ve sinirliydi... Yine ne oldu acaba dedik... 8. sınıf öğrencilerinden biri öğretmen arkadaşımıza "sen"li hitap ediyormuş. O da oğlum 8. sınıftasın artık, öğretmenlerle siz'li konuşulması gerektiğini biliyorsun demiş... Bizim öğrenciden cevap: "Siz mi diyeyim? Niye? Sen...
  2. dünya nüfüsünü 100 kisilik köy kadar kücültebilseydik bakin neler olurdu :)))))))))

dünya nüfüsünü 100 kisilik köy kadar kücültebilseydik bakin neler olurdu :)))))))))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. 55 oranında sakatım ve halen vergi indiriminden yararlanmak...

55 oranında sakatım ve halen vergi indiriminden yararlanmak...

%55 oranında sakatım ve halen vergi indiriminden yararlanmak suretiyle sigortalı olarak çalışıyorum. Yeni kanunla benim emekli olma şartlarım değişiyor mu? Yeni Kanunda; Kanunun yürürlük tarihinden önce sigortalı olanlardan, sakatlığı nedeniyle vergi indiriminden yararlananların emekli olma şartlarında herhangi bir değişiklik yapılmamış ve müktesep haklar korunmuştur.
  4. sevimliyken ne hale geldiler...

sevimliyken ne hale geldiler...

ewet kızlar madem renkli dünyalara yaşamlara acıldık devam edelim.. bendende size emo hayvan görselleri.. süsüne düşkün maymuncuklar tavşancıklar koyuncuk,keçiçikler.. inekcikler.. köpecikler....
  5. Msn Şifresi Değiştirme Nasıl Olur

Msn Şifresi Değiştirme Nasıl Olur

Msn Şifresi Değiştirme Nasıl Olur lütfen acil yardımcı olun bana şifremi değişmem lazım:S

Sayfayı Paylaş