gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

dünyanin bütün cicekleri

Konu, 'Bitki ve Bitki Bakımı' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [FONT=Times New Roman, Times, Serif][/FONT] [FONT=Times New Roman, Times, Serif][/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif][/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]DÜNYANIN BÜTÜN ÇİÇEKLERİ[/FONT]

[FONT=Times New Roman, Times, Serif]Dünyanın bütün çiçeklerini diyorum [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Bütün çiçeklerini getirin buraya,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Öğrencilerimi getirin, getirin buraya, [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Kaya diplerinde açmış çiğdemlere benzer[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Bütün köy çocuklarını getirin buraya, [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Son bir ders vereceğim onlara,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Son şarkımı söyleyeceğim,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Getirin, getirin...[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]ve sonra öleceğim. [/FONT]

[FONT=Times New Roman, Times, Serif]Dünyanın bütün çiçeklerini diyorum,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Kır ve dağ çiçeklerini istiyorum[/FONT][FONT=Times New Roman, Times, Serif],[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Kaderleri bana benzeyen, [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Yalnızlıkta açarlar,[/FONT][FONT=Times New Roman, Times, Serif] kimse bilmez onları[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Geniş ovalarda kaybolur kokuları...[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Yurdumun sevgili ve adsız çiçekleri[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Hepinizi, hepinizi istiyorum, gelin görun beni, [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Toprağı nasıl örterseniz öylece örtün beni.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Afyon ovasında açan haşhaş çiçeklerini[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Bacımın suladığı fesleğenleri,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Köy çiçeklerinin hepsini, hepsini,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Avluların pembe entarili hatmisini,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Çoban yastığını, peygamber çiçeğini de unutmayın, [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Aman Isparta güllerini de unutmayın [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Hepsini, hepsini bir anda koklamak istiyorum. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Getirin, dünyanın bütün çiçeklerini istiyorum.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Dünyanın bütün çiçeklerini diyorum, [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Ben köy öğretmeniyim, bir bahçıvanım, [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Ben bir bahce suluyordum, gönlümden,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Kimse bilmez, kimse anlamaz dilimden,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Ne güller fışkırır çilelerimden,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Kandır, hayattır, emektir benim güllerim, [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Korkmadım, korkmuyorum ölümden, [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Siz çiçek getirin yalnız, çiçek getirin. [/FONT]

[FONT=Times New Roman, Times, Serif]Dünyanın bütün çiçeklerini diyorum, [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Baharda Polatlı kırlarında açan,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Güz geldi mi Kopdağına göçen,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Yörükler yaylasında Toroslarda eğleşen,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Muş ovasından, Ağrı eteğinden,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Gücenmesin bütün yurt bahçelerinden[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Çiçek getirin, [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]çiçek getirin, örtün beni, [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Eğin türkülerinin içine gömün beni. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] En güzellerini saymadım çiçeklerin,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Çocukları, öğrencileri istiyorum. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Yalnız ve çileli hayatımın çiçeklerini,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Köy okullarında açan, gizli ve sessiz, [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]O bakımsız, ama kokusu eşıiz çiçek.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Kimse bilmeyecek, [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]seni beni kimse bilmeyecek, [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Seni beni yalnızlık örtecek, yalnızlık örtecek.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Dünyanın bütün çiçeklerini diyorum, [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Ben mezarsız yaşamayı diliyorum, [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Ölmemek istiyorum, yaşamak istiyorum,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Yetiştirdiğim bahçe yarıda kalmasın,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Tarumar olmasın istiyorum, perişan olmasın, [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Beni bilse bilse çiçekler bilir, dostlarım,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Niçin yaşadığımı ben onlara söyledim, [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Çiçeklerde açar benim gizli arzularım.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Dünyanın bütün çiçeklerini diyorum,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Okulun duvarı çoktu altında kaldım,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Ama ben dünya üstündeyim, toprakta,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Yaz kış bir şey söyleyen toprakta, [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Çile çektim, yalnız kaldım, ama yaşadım, [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Yurdumun çiçeklenmesi için daima yaşadım,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Bilir bunu bahçeler, kayalar, köyler bilir.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Şimdi sustum, örtün beni,[/FONT][FONT=Times New Roman, Times, Serif] yatırın buraya,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif] Dünyanın bütün çiçeklerini getirin buraya. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]CEYHUN ATUF KANSU[/FONT]​

2. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: dünyanin bütün cicekleri
    emeğine sağlık canım paylaşım için teşekkürler

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: dünyanin bütün cicekleri

sagol canim katilim icin tsklerr,sevgiyle kal,,

dünyanin bütün cicekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cicekler...

Cicekler...

Elimdeki çiçeklerin ikisi hariç hepsi papatya,ikisi hariç hepsi gül ve ikisi hariç hepsi karanfil olduğuna göre elimde hangi çiçekten kaç tane bulunmaktadır??:tea::tea::tea:
  2. cicekler ciziyorum

cicekler ciziyorum

Çiçekler Çiziyorum Öğrendim öğreneli ne işe yaradığını çiçek tozlarınınher yerde onları görüyorum evde, sokakta kırlarda kedilerin burnunda gün ışığındaÖğrendim öğreneli ne işe yaradığını çiçek tozlarının çiçekler çiziyorum elime ne geçersetoprağa çiçekler duvarlara çiçekler sabaha masayaokul çantasına önlüklere yakalara eldivenlere Ne kadar çoğalırsa çiçekler o kadar çoğalmaz mı çiçek...
  3. cicek hikayeleri

cicek hikayeleri

gelincik çiçeği hikayesi gelincik çiçeğinin hikayesi çiçek hikayeleri cicegi çiçek ÇİÇEK HİKAYELERİ GÜL YAPRAĞI Uzakdoğu'da bir budist tapınağı, bilgeliğin gizlerini aramak için gelenleri kabul ediyordu. Burada geçerli olan incelik; anlatmak istediklerini konuşmadan açıklayabilmekti. Bir gün tapınağın kapısına bir yabancı geldi. Yabancı kapıda öylece durdu ve bekledi....
  4. cicek örelimm

cicek örelimm

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş