gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Dünyanin Cesitli Yerlerinden Manzaralar

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Son düzenleme: 22 Mayıs 2009
  2. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Cevap: Dünyanin Cesitli Yerlerinden Manzaralar
    cok güzellerdi sagol canim gezmis kadar olduk

3. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

sağol canım beğenmene sevindim:)

4. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0

cok güzeller keşke neresi olduklarınıda yazsaydın canım

Dünyanin Cesitli Yerlerinden Manzaralar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Maldiv Adaları herhalde dünyanin en güzel yeri...

Maldiv Adaları herhalde dünyanin en güzel yeri...

dünyanın en güzel deniz manzaraları en güzel deniz manzaraları maldiv adaları dünyanın yeri yerleri
  2. Dünyanin hali

Dünyanin hali

Dünyanin hali İçimde bir kıvılcım sanki bir şimşek Bu ne haldir yâ rab bilemiyorum. Bilmem rüyamıdır, düşmüdür desem, Ben gerçeği neden göremiyorum. Benliğini yitirmiş insanlık bence Dünya?da kol gezer zulüm, işkence Alnı hiç secdeye gelmeyen gence Bakıp ta haline gülemiyorum. Servet düşkünü insanın keyfi, Aldatır insanı dünya?da belki Haram mal ile yaşanan zevki Nedendir Allah?ım...
  3. Dünyanin ilk kumdan oteli

Dünyanin ilk kumdan oteli

Otel yerel bir seyahat sitesi tarafından hizmete sunuluyor. Son dönemde yapılan araştırmalar İngiliz turistlerin tercihlerinin yabancı ülke sahilleri olduğunu ortaya koymuştu. Bu kum otel girişiminin İngiliz turizmini yeniden canlandırması bekleniyor. Kum otelinin çatısının olmaması misafirlerine gece gökyüzünün açık olduğu zamanlarda yıldızları izleme keyfi sunuyor. Bu otelin...
  4. Dünyanin En Hizli Motoru

Dünyanin En Hizli Motoru

dünyanın en hızlı motoru dünyanın en hızlı 10 motoru dunyanın dünyanin hizli güzel Tomahawk 8.300 cc'lik 10 silindirli ve 500 beygir gücündeki Dodge Viper motoruna sahip. Şimdi bu dev motoru alıp üzerine bir sele ve gidon yerleştirdiğinizi ön ve arka taraflarına da birbirlerine oldukça yakın ikişer dev tekerlek taktığınızı düşünün. İşte Tomahawk neredeyse böyle bir araç. 0-100 Km hızlanması...
  5. Dünyanin en'leri.

Dünyanin en'leri.

dünyanın enleri dünyanın en büyük adamı en uzun adamı büyük insanı küçük Biliyoruz ki herşeyin mutlaka bir en 'i var . bu bazen bir genişlikken bazende bir uzunluk olabilir, bazen bir sayıyken bazende bir sıcak- soğukluk olabilir.. -En geniş ülke 17 075 200 Km2 ile Rusya’dır. -En küçük ülke 0,44 Km2 ile Vatikan’dır. -En zengin 3 ülke Kanada, Norveç,ABD’dir. -En fakir 3 ülke Sierra...

Sayfayı Paylaş