gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Dünyanın en çirkin arabaları

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Dünyanın en çirkin arabaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dunyanın en çirkın köpeyı öldu

dunyanın en çirkın köpeyı öldu

ABD’nin California eyaletinde düzenlenen bir yarışmada dünyanın en çirkin köpeği unvanını alan “Sam” öldü. Santa Barbara basın kuruluşundan yapılan açıklamada, tüysüz bedeni, seyrek çıkık dişleri, yamru yumru kafasının tepesinde bir öbeksaçı bulunan Sam’in, 15. doğum gününden kısa süre önce, cuma günü öldüğü belirtildi. Çin asıllı ibik saçlı sam, 2003’te California’daki Sonoma-Marin...
  2. Benim Annem En çirkini!!!!!!!

Benim Annem En çirkini!!!!!!!

Anneler gününz kutlu olsun... Annelerimize olan sevgimiz aşikar buna hiç kimse itiraz edemez her ne kadar bo konuylailgili hergün anneler günüdür v.s. gibi zırvalamalar olsada beni rahatsız eden ve midemi bulandıran şey bütün çocuklara küçücük yaşından itibaren benim annem en güzeli yarışması içerisine sokulmaya çalışılıyor olması... benim annemin güzelliğini ispatlamam için ona...
  3. Allah Katında En Çirkin Ses

Allah Katında En Çirkin Ses

dünyanın en çirkin sesi en çirkin ses aslan kükremesi kaç desibeldir aslan kükremesi kaç desibel desibel Mevlana hazretleri birgün öğrencilerine ALLAH katında en çirkin ses nedir diye sordu Öğrencileri bu sorunun cevabını bulamadılar ve hocam siz cevaplayınızda öğrenelim derler Mevlana; Her hayvanın kendisine mahsus bir zikri tesbihi iniltisi vardır Mesela devenin böğürtüsü aslanın kükremesi...
  4. Çirkinim

Çirkinim

neden çirkinim Öncelikle yönetici arkadaşlardan ve siz site üyelerinden özür dilerim. Neden özür diliyorum derseniz, ben bir bayan değil erkeğim. Siz bayanlara sitemim var, ağlama duvarının karşısına geçmiş kendime ağlıyorum ve size kızıyorum. O değerli vakitlerinizden 5 dakikasını bana ayırmanızı rica ediyorum.Ben görüntüsüyle barışık olmayan, aynalara küs 30' undan yıl alan bir adamım....

Sayfayı Paylaş