gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

dunyanın en çirkın köpeyı öldu

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

ABD’nin California eyaletinde düzenlenen bir yarışmada dünyanın en çirkin köpeği unvanını alan “Sam” öldü. [​IMG] Santa Barbara basın kuruluşundan yapılan açıklamada, tüysüz bedeni, seyrek çıkık dişleri, yamru yumru kafasının tepesinde bir öbeksaçı bulunan Sam’in, 15. doğum gününden kısa süre önce, cuma günü öldüğü belirtildi.

Çin asıllı ibik saçlı sam, 2003’te California’daki Sonoma-Marin fuarında dünyanın en çirkin köpeği unvanı alarak tanınmış, bu unvanını daha sonra da sürdürmüştü.

Çirkinliği sayesinde lüks bir yaşama sahip olan Sam’in fotoğrafı, tişörtlere, takvimlere ve bardaklara da basılmıştı.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: dunyanın en çirkın köpeyı öldu
    ay gerçekten çok çirkinmiş ya bide ürkütücü

3. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: dunyanın en çirkın köpeyı öldu

bencede ayyy korktum yaaa, emegine saglik canimmmmm....

dunyanın en çirkın köpeyı öldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dunyanın En İyi Universiteleri...

Dunyanın En İyi Universiteleri...

1 Harvard ABD 2 Berkeley ABD 3 Massachusetts Teknoloji Enstitüsü (MIT) ABD 4 Kaliforniya Teknoloji Enstitüsü ABD 5 Oxford İngiltere 6 Cambridge İngiltere 7 Stanford ABD 8 Yale ABD 9 Princeton ABD 10 ETH Zürich İsviçre aLıntıdıR...!
  2. Dunyanın En Zengin Ulkeleri...!

Dunyanın En Zengin Ulkeleri...!

dünyanin en zengin ülkeleri dünyanın en zengin ülkeleri dünyanın 100 ülkesi dunyanin ulkesi 2010 1 Lüksemburg $ 55,100 2 Norveç $ 37,800 3 ABD $ 37,800 4 San Marino $ 34,600 5 İsviçre $ 32,700 6 Danimarka $ 31,100 7 İzlanda $ 30,900 8 Avusturya $ 30,000 9 Kanada $ 29,800 10 İrlanda $ 29,600 11 Belçika $ 29,100 12 Avusturalya $ 29,000 13 Hollanda $ 28,600 14 Japonya $ 28,200 15 Birleşik...
  3. Benim Annem En çirkini!!!!!!!

Benim Annem En çirkini!!!!!!!

Anneler gününz kutlu olsun... Annelerimize olan sevgimiz aşikar buna hiç kimse itiraz edemez her ne kadar bo konuylailgili hergün anneler günüdür v.s. gibi zırvalamalar olsada beni rahatsız eden ve midemi bulandıran şey bütün çocuklara küçücük yaşından itibaren benim annem en güzeli yarışması içerisine sokulmaya çalışılıyor olması... benim annemin güzelliğini ispatlamam için ona...
  4. Dünyanın en çirkin arabaları

Dünyanın en çirkin arabaları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş