gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Dünyanın En Çok Konuşulan 8.Dizisi Medcezir!

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

medcezir hakkında, medcezir dizisi, medcezir dizisi hakkında
    Sevgili melekler, ülkemizin sosyal medyada en çok konuşulan dizisi olan Medcezir, bu başarısını dünya çapında da gösterdi. Dünyada facebookta en çok konuşulan diziler sıralamasına da giren Medcezir, 8. oldu. İşte detaylar...

medcezir.jpg

Dünyanın En Çok Konuşulan 8.Dizisi Medcezir! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ocak Ayının En Çok Konuşulan İSimleri

Ocak Ayının En Çok Konuşulan İSimleri

12 ayın isimleri Bakalım Ocak ayında en çok hangi isimleri duymuşuz :tik: MEDYA TAKİP MERKEZİ’NİN (MTM), MAGAZİN DÜNYASININ NABZINI TUTTUĞU, “AYIN MEDYA GÜNDEMİ” SONUÇLARINA GÖRE, 2010 YILINDA, TÜRKİYE’NİN EN ÇOK KONUŞULAN İSİMLERİ LİSTESİNDE ÖNEMLİ DEĞİŞİKLİKLER YAŞANDI.Listenin müdavimleri, yerlerini sürpriz isimlere bıraktı. Listenin dikkat çeken isimleri ise Kenan İmirzalıoğlu, Nil...
  2. Dünyanın en çok tercih edilen 8 diyeti

Dünyanın en çok tercih edilen 8 diyeti

diyetisyenimin verdiği liste cansu dere diyeti Hemen hemen her kadın vücudunda ki fazla kilolardan dolayı şikayetçi.Bende dahil.Benimde bir 9 kilo fazlam var.Şuan 69 kiloyum ve 9 kilo vermek için çaba gösteriyorum:DBayadır bir diyete ara vermiştim ama şu sıralar tekrardan başladım.İnşallah istediğim kiloya kavuşurum.Ben diyetimi diyetisyenimin verdiği listeye göre yapıyorum.Sıradan bir diyet...
  3. Son Zamanlarda Twitterda En Çok Konuşulan Konular

Son Zamanlarda Twitterda En Çok Konuşulan Konular

Twitter'da En Çok Konuşulanlar Neler Twitter'da En Çok Konuşulan OLaylar İnternet kullanımının yaygınlaşması ve sosyal paylaşım ağlarına gösterilen ilgi sayesinde herşeyimiz ortalara döküldü melekler. Bu fırsatı verimli ve mantıklı bir şekilde değerlendirenler olduğu gibi cılkını çıkaranlar da fazlasıyla mevcut. Facebookun ardından hayli ilgi görmeye başlayan twitter da bu garipliklerin en...
  4. Dünyada en çok konuşulan dillerin sıralaması

Dünyada en çok konuşulan dillerin sıralaması

Dünyada En Çok Konuşulan Dillerin Sıralaması Dünyada en çok konuşulan dillerin sıralaması Dünyanın en çok konuşulan dili; 1 milyar 51 milyonluk kitle ile Çince'nin Mandarin dilidir. Diğer en çok konuşulan diller ve konuşuldukları coğrafyalar ise şu şekilde: Anadiller göz önüne alınarak yapılan bir sıralamadır. 1. Mandarin 1 milyar 51 milyon (Çin, Malezya, Tayvan) 2. İngilizce 510 milyon...
  5. Survivor Başlamadan Önce En Çok Konuşulan Yarışmacı!

Survivor Başlamadan Önce En Çok Konuşulan Yarışmacı!

survivor müge, survivor müge uzel, 2014 survivor gönüllüler müge Sevgili melekler, Survivor 2014 ünlüler ve gönüllüler takımlarının açıklanmasıyla birlikte takımlar arasında en çok dikkat çeken isim, güzelliğiyle göze çarpan gönüllüler takımından Müge Uzel oldu. Düzgün fiziği ve güzelliğiyle herkesi kendine hayran bıraktıran Uzel, şimdiden hayran kitlesi oluşturmaya başladı bile.......

Sayfayı Paylaş