gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Dünyanın En Derin Büyük Dozeri

Konu, 'Çöplük' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

dünyanın en küçük dozeri dünyanın en büyük dozeri video paletli dozer oyunları küçük dozer büyük oyunları
    Dünyanın En Derin Büyük Dozeri

* Hareketli bu makine 100 mt. Yüksekliğinde ve 223 mt. Uzunluktadır * Tam olarak 45.500 Ton ağırlığındadır.
    * 100.000.000.- Amerikan dolarına mal olmuştur.
    * Tasarım ve imalatı 5 yılda tamamlanmıştır.
    * İşletim için 5 Operatör gerektirmektedir.
    * 22 metre çapında döner kova tanburu üzerinde toplam 20 kovası
    bulunmakta ve her kova 196 ton hafriyat kapasiteli olup bir
    turda 3.920 ton toprak veya kaya hafriyata yer değiştirebilmektedir.
    * 12 paletli yürüyüş takımının her biri 3.80 mt genişlikte ve 15 mt
    uzunluktadır.
    * 12.000.000 beygir gücündedir.
    * 12 paletli yürüyüş takımının 8 tanesi önde 4 tanesi de arkadadır.
    * Saatte En fazla 1.650 mt hız yapabilmektedir.
    * Günde 76.500 m3 den fazla hafriyat kaldırabilmektedir. Bu da
    (100,000 dev damperli kamyona eşittir. )

[​IMG]Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.Orjınal boyut 730x543

[​IMG]Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.Orjınal boyut 738x553

[​IMG]Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.Orjınal boyut 813x610

[​IMG]Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.Orjınal boyut 813x610

[​IMG]Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.Orjınal boyut 737x554
    alıntı

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Dünyanın En Derin Büyük Dozeri

çok korkunc yaaaa...valla baktıkc urkuyorum

Dünyanın En Derin Büyük Dozeri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyanın En Büyük Dozeri

Dünyanın En Büyük Dozeri

dünyanın en büyük dozeri dev dozerler dünyanın en büyük dozeri video dozer video dozerler VE HAKKINDAKİLER Hareketli bu makine 100 mt. Yüksekliğinde ve 223 mt. Uzunluktadır * Tam olarak 45.500 Ton ağırlığındadır. * 100.000.000.- Amerikan dolarına mal olmuştur. * Tasarım ve imalatı 5 yılda tamamlanmıştır. * İşletim için 5 Operatör gerektirmektedir. * 22 metre çapında...
  2. Dünyanın En büyük ineği

Dünyanın En büyük ineği

dünyanın en büyük ineği dünyanın en güzel ineği ağır ağır inek sığır Şarole cinsi sığır Rio'yla tanışın. Kendisi 1.88 metre uzunluğunda, 1.250 ton ağırlığında olup geçen hafta itibarıyla rekor kitaplarındaki yerini 'Dünyanın en büyük ineği' sıfatıyla aldı. 3.35 metre uzunluğundaki Rio'dan 7500 adet sosis, 3500 adet de hamburger köftesi yapmak mümkün. Yani sadece bu inekle küçük bir orduyu...
  3. saçım en büyük derdim:)

saçım en büyük derdim:)

melekler saçımı hangi renk yapsam şuan beğendiğim iki renk bu kızalrdaki renkler sizce hangisi uygun olur kumral tenliyim gözlerimde bal rengi:) (açık kahve yaniii) bana fikir verin bu aralar en büyük derdim saçımmmmmm:ang: bunalrdan hangisi olurrr???????????????
  4. En büyük derdim :)

En büyük derdim :)

Size sormazsam içim rahat etmez ya benim söyle bir sorunum var geceleri erken yatmama ragmen çokkk geç kalkıyorum erken kalktıgım zmanlarda oluyor ama bir türlü kahvaltı yapamıyorum canım hiç istemiyor kahvaltı saatlerim genelde 2 yada 3 de oluyor :utan: sizde böyle sorun varmı yoksa bendemi var anlamadım gitti :S :S :S
  5. Dünyanın en büyük çölü

Dünyanın en büyük çölü

dünyanın en büyük çölü, hangisidir, nerededir, neresidir diye merak edilen tüm bilgiler burda arkadaşlar. Dünyanın en büyük çölü hangisidir ve nerededir diye merak eden Melek'lerimiz, sizler için bilgileri bu yazımızda paylaşıyoruz. Dünyanın büyük çölleri Büyük Sahra Çölü Orta/Kuzey Afrika Kalahari Çölü Güney Afrika Namib Çölü Güneybatı Afrika Atacama Çölü şili Gobi Çölü Moğolistan...

Sayfayı Paylaş