dünyanın en eğlenceli oyunu -kolaysa oyna-

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye

dünyanın en eğlenceli oyunu dünyanın en eğlenceli oyunları kolay oyununu oyna kolay oyunu oyna
    [FLASH]http://ftp.e-kolay.net/mizah/karikani/oyun.swf[/FLASH]​

2. kaprisli

kaprisli Yeni Üye

Cevap: dünyanın en eğlenceli oyunu -kolaysa oyna-
    ben bu yaratığı öldürürümmm :kafa::boxing::sinir::sinir:

yaa sorma ne eğlendim ne eğlendimmm:ang:

3. Lamazi

Lamazi Yeni Üye

:puhas::puhas:

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye

Valla bastım ama bişi olmadı :D

6. ela.selim

ela.selim Yeni Üye

:kapiş:çeq Lan eLini qOlunu ÇaRpıCam ŞimDi DeLi Oldum ya !!!.. :Dancing_angry::ang:

7. tuqqce

tuqqce Daimi Üye

Yaaaa öldürürürmm ben bunu katill olucammmmmmmmmmmmmmmmmm :cry:

8. BaHaRR

BaHaRR Yeni Üye

bende açılmıo yaaa :(

9. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye

ne manyak bu maymun yaa eliyle ayrı ayagıyla ayrı oynu çek lan katil olcam haa çekil git lannnnnnn

10. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

maymun ayak mayak

ben bu maymunu öldürürüm 2 saat oynadım yinede başaramadım bu oyunu kim yaptıysa gelsin de o bitirsin bakalım deli oldum burda. maymunu bogasım geliyo az kalsın bilgisayarı atacaktım. bu oynu yaratan kişi gelsinde kendi oynasında göreyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.

Son düzenleme: 7 Kasım 2010
  11. Misafir Melek

aaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyy bunu 1 ylda yapamayız bu oyunu icat eden oynasın bakalım

12. deli maymun

deli maymun Forum Okuru

deli maymun

öldürcem ben bunuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

13. Misafir Melek

buldum

hiç boşuna sinirlenmeyin ben nasıl yapılacağını buldum önce maymuna tıklayın ondan sonra tab tuşuna basın maymun eline ya da ayağını herhangi bir sayıya götürecektir ve siz de o ara boşta kalan 3 sayıdan birine basın

14. KillerTolunay Ozkok

KillerTolunay Ozkok Forum Okuru

Zor Duvar Engeli Maymun

bu oyun eğlenceli değil.tam tersi.çok sıkıcı.bu dünyanın en sıkıcı oyunudur.

15. Misafir Melek

hahaha çok eğlenceli oofffff basıyom basıyom açılmıo öfff

dünyanın en eğlenceli oyunu -kolaysa oyna- konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İyi Düşün Taşın Oyna

http://www.oyunlar1.com/games.php?flash=3349
  2. Ceza Sen Oyna Dilber

= CEZA = Fazla popüler olmak kaçınılmaz dinlendikçe Popüler olmak amacım değil dinlenmek sadece Fikr-i firar eylemiş senkron kaymış millete kat-i Sonuçsa beter yıllardır sahteler var sahnede Başına Anadolu kelimesini koyunca kralsın Zaten disiplinde yok meyhaneci yıllardır doldurur Korku filmi gibi tekerrür çatlak sesler tırmalar Kumarbazlık diz boyu koçum iddaaya var mısın Anılar olanca...
  3. Sagopa Kajmer - Kolaysa Anlat

İçinde çürüdüğüm odama ket.Ben öğrenci hayat mektep.Haren gürra yıkılır hatıra.Hassas yapraklarımın sonu çıka hayra bat.Armoni gelsin kulağa.Açılır susta.Ya rapim ya ölüm ya dünya ya feza ne hasım ne çalım ne yapım ne yıkım değil umurumda yak.İzbe hayat hep hazır ol rahat Hayta Hilkat ve kalp hacamat.Yolculuğun bi kundak bi toprak.Kahkalarımda kayıpta murat.Hayli hayati rap mütemadi.Ört üstümü...
  4. benimle oyna

Ellerini çırp bir iki Ellerini çırp benim gibi Ellerini salla bir iki Hadi salla benim gibi Ellerini sar bir iki Bir ileri bir geri Ellerini şaklat bir iki Bir birini bir ötekini Şimdi kavuştur ellerini Dinlendir parmaklarını
  5. eğlenceli araba oyunu

düz giden araba oyunları eğlenceli araba oyunları gaza basma oyunu düz yolda yarışı Benim bir arabam olsa Arabama oturup direksiyonunu tutarım (ellerle direksiyon hareketi yapılır) Sağ ayağımla gaza basarım (gaza basma hareketi yapılır) Yürür arabam arabam Durmak için frene basarım (frene basar gibi yapılır) Durur arabam Şimdi düz yolda gidiyorum (Direksiyon çevirilip,vınn vınn diye araba sesi...
  6. Kolera - Kolaysa Anlat

İçinde çürüdüğüm odama ket.Ben öğrenci hayat mektep.Haren gürra yıkılır hatıra.Hassas yapraklarımın sonu çıka hayra bat.Armoni gelsin kulağa.Açılır susta.Ya rapim ya ölüm ya dünya ya feza ne hasım ne çalım ne yapım ne yıkım değil umurumda yak.İzbe hayat hep hazır ol rahat Hayta Hilkat ve kalp hacamat.Yolculuğun bi kundak bi toprak.Kahkalarımda kayıpta murat.Hayli hayati rap mütemadi.Ört üstümü...
  7. Dünyanın en zor oyunu!!!!!

dünyanın en zor yemek oyunu dünyanın en zor oyunu zar oyun yemek oyunları zar Dünyanın en zor oyunu .Dünya üzerinde sadece 3 kişi bitirmiş.30 bölümden oluşuyor http://www.flash.gen.tr/files/filess/zor.swf
  8. kolaysa cümle kur:)

başı havalarda gezmek ile ilgili cümle başı havalarda gezmek cümle meçhul ile ilgili süreçle oyun aynen şöyle : üstteki anlamsız 4 tane kelime vericek alttaki arkadaş anlamlı anlamsız bi cümle kurcak tabi 4 kelimede cümlede geciçek...:laugh::laugh::laugh: cümle kuran arkadaş alttaki arkadaş için yine 4 tane alakasız kelime vercek böylece mutlu mesuuut bu oyun sürüp gidicek TABİ TUTARSA...
  9. Dünyanın seyrettiği eğlenceli videolar

Selam arkadaşlar; hareketli,sevimli 600 000 kişi seyretmiş ; biz de syredelim mi ? Yönetimin notu: Link vermek yasaktır.. edit by TİTAN
  10. hadi dinleyin de çözüm bulun (kolaysa)

boyum kısa babamdan nefret ediyorum kimse bana aşık olmuyor 17 yaşındayım kimse ile çıkmadım beni taklit eden bir kardeşim var babam yüzünden maç izleyemiyorum sınıfta sürekli hor görülüyorum ne istesem alınmıyor babam bana kendin çalış telefonunu al dedi gittim eşşek gibi çalıştım şimdide izin vermiyor. çalıştığın parayı eve getiriceksin diyor. annemde aile içinde banim param senin paran...

Sayfayı Paylaş