gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

DÜNYANIN EN ETKİLİ KİŞİSİ BEYONCE

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

Beyonce bir numara, en etkileyen kişisi yine o seçildi. 3.jpg DÜNYANIN EN ETKİLİ KİŞİSİ BEYONCE Forbes tarafından bu yıl 15'incisi yapılan dünyanın en etkili 100 ünlü ismi listesine göre, Ritim ve Blues (R&B) şarkıcısı, yapımcı, aktris, dansçı ve model Beyoncе, 95 konserlik turnesi ve adını taşıyan yeni albümü nedeniyle birinci ilan edildi.

DÜNYANIN EN ETKİLİ KİŞİSİ BEYONCE konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Etkili Tavlama Cümleleriymiş

En Etkili Tavlama Cümleleriymiş

Evli melekler eşiniz sizi hangi cümleyle tavladı yada bekar melekler erkeklerin size hangi cümleyi söylemesi gerekki sizin gönlünüzü fethetsin... Danimarkada yapılan bir yarışma kadınları ve erkekleri tavlayan en etkili cümleleri ortaya çıkarmış... Bakalım o en etkili cümleler nelermiş :tik: Danimarka'nın günlük tabloid gazetelerinden Ekstra Bladet kadınların ve erkeklerin hemen teslim...
  2. Kadınların en etkili silahı!

Kadınların en etkili silahı!

Kadınların en etkili silahını araştıran uzmanlar bakın ne gibi sonuca ulaşmışlar? Kadın dokunuşu, kişinin finansal anlamda riskli adımlar atmaya ya da riske girmeden, sağlam kararlar almaya yöneleceğini belirliyor. New york’taki Columbia Üniversitesi’nden profesör Jonathan Levav, “Bu insanları etki altında kaldıklarını farkettirmeden aniden etkilemenin çok etkili bir yolu. Bir doktorsanız ya...
  3. En etkili nazar duaları...

En etkili nazar duaları...

nazar duası en etkili nazar duası için en etkili dua hırzı besmele Nazar duaları Nazara inanırmısınız bilmiyorum.. Ben inanıyorum.. Öyleki İnsana, hayvana ve hatta cansıza da nazar değer. Nazar hastalık yapar, hatta öldürür. Kadınlara ve çocuklara daha çok tesir eder. Peygamber efendimizin zamanında Esed oğullarından nazarı değen bir kimse var idi. Üç gün bir şey yemez, sonra çadırın...
  4. Dünyanın en etkili diyetleri

Dünyanın en etkili diyetleri

en etkili diyetler "Ne yaptıysam fazla kilolarımdan kurtulamadım" diyenler ve "bir çok çaba sonrasında verdiğim kiloları geri aldım" diyen Melek'lerimiz için, dünyanın en etkili diyetlerine yer veriyoruz bu yazımızda Melek'ler:) Amerika’da yapılan bir araştırmaya göre dünyanın en etkili ve popüler 8 diyetini sizinle paylaşıyoruz… Latince kökeni ‘günlük gıda tüketimi’...
  5. En etkili antibiyotik

En etkili antibiyotik

en etkili antibiyotik, çeşitleri, isimleri, nelerdir buyrun hepsini bu yazımızda öğrenelim arkadaşlar Her evin ecza dolabında mutlaka var olan antibiyotikler hakkında ve en iyileri hakkında, merak ettiğiniz tüm bilgileri bu makalemizde sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Antibiyotikler,mantar türünden organizmalardan elde edilen ve bakteriler, vb. organizmaların üremesini engelleyen...

Sayfayı Paylaş