Dünyanın En Fazla Beğenilen Saç Modeli

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Dünyanın En Fazla Beğenilen Saç Modeli
su dalgası saç modeli bade işçil saç modeli bade işçil kesimi kısa dünyanın en güzel kesimi
1259823281-3981.jpg

Bence de bu model çok hoş hem seksi hem şirin durabiliyor bi ifadeyle tamamen değiştiriyor insanı meleklerim...Ama ne yazık ki ben bu modeli kullanamıyorum zira saçlarım bu kadar dalgalı olsa bonusa dönerim hehe :)

İç dünyalarını saçlarına yansıtan kadınların hayatları boyunca ortalama 104 kez saç stili değiştirdiği ortaya çıktı.

İtalyan La Repubblica gazetesinde çıkan habere göre, İngiltere’nin ünlü kuaförü Andrew Collinge’nin finanse ettiği ve 3 bin kişinin katıldığı anket, kadınların 13-65 yaşları arasında yılda ortalama iki kez saçlarında bir değişiklik yaptığını gösterdi.

Ankete göre, bir ilişkinin sona ermesi, doğum günleri, çocuklar ve özgüveni artırma arayışı, kadınların saçlarında değişiklik yapmalarının en popüler nedenleri arasında yer alıyor.

İtalyan aktris Monica Bellucci’nin uzun ve perçemli saç modeli kadınların tercih ettiği modellerin başında yer alırken, bunu Victoria Beckham’ın kısa saç modeli izliyor.

2011 KISA SAÇ MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

ayyy cokk güzelll buuu ama benim sacımm kıvırcıkk yaa kararsız kaldımm hangisi daha güzelll diee bak şimdi benn yaaa.....

Geri