gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Dünyanın En Fazla Beğenilen Saç Modeli

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

su dalgası saç modeli bade işçil saç modeli bade işçil kesimi kısa dünyanın en güzel kesimi [​IMG]

Bence de bu model çok hoş hem seksi hem şirin durabiliyor bi ifadeyle tamamen değiştiriyor insanı meleklerim...Ama ne yazık ki ben bu modeli kullanamıyorum zira saçlarım bu kadar dalgalı olsa bonusa dönerim hehe :)

İç dünyalarını saçlarına yansıtan kadınların hayatları boyunca ortalama 104 kez saç stili değiştirdiği ortaya çıktı.

İtalyan La Repubblica gazetesinde çıkan habere göre, İngiltere’nin ünlü kuaförü Andrew Collinge’nin finanse ettiği ve 3 bin kişinin katıldığı anket, kadınların 13-65 yaşları arasında yılda ortalama iki kez saçlarında bir değişiklik yaptığını gösterdi.

Ankete göre, bir ilişkinin sona ermesi, doğum günleri, çocuklar ve özgüveni artırma arayışı, kadınların saçlarında değişiklik yapmalarının en popüler nedenleri arasında yer alıyor.

İtalyan aktris Monica Bellucci’nin uzun ve perçemli saç modeli kadınların tercih ettiği modellerin başında yer alırken, bunu Victoria Beckham’ın kısa saç modeli izliyor.

2011 KISA SAÇ MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    saçlarımın uzun olmasını istedimm bir anda amma yeni kestirdimmmulennn :D:D:d çok dadalu duruyor yaf:D:D:D:D

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    ayyy cokk güzelll buuu ama benim sacımm kıvırcıkk yaa kararsız kaldımm hangisi daha güzelll diee bak şimdi benn yaaa.....

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

bnmde saçlarım böle aynısı:)

5. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

gerçekten güzel saç modeli

6. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Benim saçım bildiğiniz pırasa ama şekil tutmazki

7. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    benmki okadar uzun olsa şükrederdim saçlarımı bi kestirdim daha uzamıyo yaa

8. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Dünyanın En Fazla Beğenilen Saç Modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Yılın En Beğenilen Saç Modelleri Saç Kesimleri 2012

Bu Yılın En Beğenilen Saç Modelleri Saç Kesimleri 2012

2012 saç modelleri 2012 saç kesimleri Saçlarda değişiklik yapmak insanın havasını değiştirir melekler :) Hele de o saç yüz şekline uygun bir şekilde usta ellerden çıktıysa son derece güzel bir sonuç ortaya çıkar. Her senenin aşağı yukarı bir moda seç şekli oluyor. Bu yıl bob tarzı ve doğal dalgalı saçların yanısıra her zaman olduğu gibi düz fönlü saçlar çok moda. Ancak siz siz olun yüz...
  2. İşte Meleklerim En Beğenilen 2012 Saç Modelleri Burada....

İşte Meleklerim En Beğenilen 2012 Saç Modelleri Burada....

En Beğenilen Saç Modelleri En Beğenilen 2012 Saç Modelleri Dağınık topuzlar, kalın bukleler, balık sırtı örgüler, ipek gibi süzülen saçlar… En beğenilen 2012 saç modellerini sizin için derledik. Saçlarınızda değişiklik yapmak için yeni fikirlere ihtiyacınız varsa; 2012 saç modelleri size ilham verecektir.
  3. En Beğenilen 100 Saç Modeli 2013

En Beğenilen 100 Saç Modeli 2013

Bu konu en beğenilen 100 saç modeli hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, en doğal aksesuarlarımız saçlarımızdır. Canlı ve parlak saçlarla her zaman dikkatleri üzerimize çekeceğimiz için bakımını da ihmal etmemeliyiz. Ancak sağlıklı saçlarda saç renklerinin ve modellerinin de güzel görüneceğini unutmamalıyız. Saç modellerini yaptırırken yüzümüze uygun tarzda modeller seçmeliyiz....
  4. Örgü Kapşonlu Çocuk Hırkaları En Beğenilen Modeller

Örgü Kapşonlu Çocuk Hırkaları En Beğenilen Modeller

Örgü Kapşonlu Çocuk Hırkaları- Bu yazımızda en beğenilen el örgüsü motifli düz kapşonlu çocuk hırka modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Nette gezinirken çok hoş modeller gördüm ama ben size en beğenilen modelleri paylaşmak istiyorum. Modelli düz renk renk modelleri incelerken size ilham verecektir. Her sezon gelişen moda sektörü gibi örgü alanında da değişimler gelişmeler oluyor. Biz de...
  5. En beğenilen gelin saçı modelleri

En beğenilen gelin saçı modelleri

Evlilik tarihi belli olur olmaz özellikle gelin adayları için detaylı bir araştırma başlar. Keyifli ama yorucu bu araştırmalar için de bulunan gelin saçı modelleri, birçok gelin adayı için zor bir karardır. Bana göre şimdi ki gelin adayları daha şanslı diyebilirim. Birçok gelin adayı düğünden önce kuaför de prova yaparak son gün kötü bir süpriz yaşamak istemiyorlar. Prova günün de gelinlik...

Sayfayı Paylaş