gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Dünyanın En Fotojenik Resimleri

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

fotojenik fotojenik resimler erkek fotolar bebek resimleri
    Şimdi bakın öncelikle söyleyim bu resimleri gördüğünüzde dumur, şok, yada kal gelmiş şekilde kalmayın ortalarda. Bi kere bu resimlere, güzel değil yok bilmem ne gibi kulplar takıpta karşıma çıkacak meleğin kanatlarını yolarım.

Olaya farklı bir açıdan yaklaşın. Evet fotojenikler :D:D:D Ama başka bir şekilde fotojenikler. Hem siz böyle bir resim çektirebilir misiniz ? E o zaman boş boş konuşmayında resimlerimize hemen bir göz atın arkadaşlarım.

*
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *

Öncelikle sizlere " Karpuz Yata Yata Büyür " ata sözüne uyan dehşet bir resim sunuyorum. Meraklılarına söyleyeyim soldakiler değil karpuz olan sağdaki :D:D

Uh ah dev adaaaaaam küçüçük dev adaaaaaam Uh Ah Ahhh üleyn aaaaaah vücuda bağ beee :D:D

Heee Abulaşhaa Güzelim timi allaşkına baaağ baağğ gülüşüme bağğğğ ehueehue :D:D:D

Layn bana bakın kralınızı tanımam ben size bunlar Türk Kası diyorum siz hala bana uçamazsın felan diyonuz oluuuuum. Hiyeeeeeeeeeeeeeeeeeeet :D:D CARTTSZZHH :D:D

Ben öncelikle kıl olarak dünyaya geldim arkadaşlarım, Bakınız şekil bir :D:D

İvit ben, çok güzel bir kadınız aslında, ama böyle çirkinleşmeyide iyi biliyorum. Zerafetim yeter bi kere misal bakın böö yapcam ne kadağ güzel durduğumu görciniz BÖEEİİÖÖÖÖÖ :D:D :puha: Çıcığlarınızı ekrandan uzağ tutun da ne olur ne olmaz :D:D

Bizim köyen delisi Abdo bu dedim ki abdo beni ne kadar seviiiin Han bu kadar dedi :D:D:D:D:D

Olm hem uyurkene saçımım kesiyonuz hemde resmediyonuz ayıp lan ühüüüüüüüü ayıp ayıp :D:D
    Evet Güzelliğim tamamen gülüşümden geliyor bağ :D

Ya meraba ay ben varya güzelliğimi işte bu ağzıma aldığım cam bardağa borçluyum böyle yanaklarım varya elmacığ kemüklerinin altı hani hah şimdi bardağı ben böyle alınca ağzıma kırışıklık mırışıklık kalmıyor ilk çıkardığımda bardağı yanaklar pamığ gibi oluyor :D:D
    Bende kardeşiyim abi heee bende bu yukarıdakinin kardeşiyim gelmiş bana ben bi bardakla yanakları bilmem ne diyor. Al abi işte mevzu bu iki tekila bardağını alırım alla alla erkeğim ben olum erkek :D:D

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

One beeee :haha: Cidden de fotojenikler ama :D:D Dediğin gibi böyle resimleri çekmek her babayiğidin harcı değildir :D:D Pantolonu yırtılan abinin sihay donunu yakalamak zor bir şeydir kanımca :haha:

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Rabbiiiiiimmm Ya Rabbiiiiiiiiiiiiimmmmmmm tırstım yahu......... :D

hahaha hahaha tiplere bak yaa :D

:deli:

4. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Biz daha iyi fotojenik resim verene kadar en fotojenik resimler bunlar, iddası olan kendi resmini atsın :D:D

5. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Resimleri dayanamadım yorumlayayım dedim :D:D

6. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Çok fototjenik bunlar kıskandım yav :Dhahaha

7. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    hahahahahaha

süperrrrmiişşşş offff agrıı girdi karnımaaaa haaa.....ne ilginç resimler böle.....

8. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    baya fotojenik bunlar yaa

9. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Kocamı boşayıp bunu alacam zira aşık felan oldum yani. hahaha

10. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    süperler emeğine sağlıkk

11. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Gulmek istemiyorum yaaaa:ıslık::ıslık::ıslık:

12. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    biri kıl dedi aklıma bu geldi:meri:
    dehşetsin admin gardaş çoğ beğendim açıkçası
    :nur:
    :haha:kahkalarım ordan duyuluyormu:haha:

Dünyanın En Fotojenik Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dünyanın en tatlı bebek resimleri

dünyanın en tatlı bebek resimleri

dünyanın en tatlı bebekleri dünyadaki en tatlı bebekler bebek resimleri dünyanın bebek resimleri bebeği
  2. Dünyanın en komik araba resimleri

Dünyanın en komik araba resimleri

dünyanın en komik arabaları dünyanın en komik arabası araba dünyadaki bütün arabalar kötü arabası resmi RESİMLERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ.
  3. Dünyanın En Komik Hareketli Gîf Resimleri

Dünyanın En Komik Hareketli Gîf Resimleri

en komik gifler dünyanın en komik gif resimleri Yine yeniden tek başıma kendim bizzat ve şahsen araştıraraktansizler için harika ötesi gifleri buldum arkadaşlarım. Sayfadaki gif resimlerin ebatı büyük olduğu için ( kb olarak ) internet hızınıza göre biraz geç yüklenebilirler. Her neyse şimdi bu gifleri yorumla yoğurarak sizlere veriyorum. DÜNYANIN EN KOMİK HAREKETLİ GİF RESİMLERİ Şimdim...
  4. Caius Veiovis kimdir biyografisi resimleri ( dünyanın en korkunç suçlusu katili )

Caius Veiovis kimdir biyografisi resimleri ( dünyanın en korkunç suçlusu katili )

Caius Veiovis gerçek adı bu meleklerim birazdan size bu vatandaşın neler yaptığını teeek teeek anlatacağız. Zaten adamın tipide kayık durumda yüzü kalbinin aynasıdır deyimine cuk oturuyor. Bin tane derdim olsa birisini bile vermem bu adama vallahide billahide :D:D Daha önceleri sizlere http://www.meleklermekani.com/bunlari-biliyor-musunuz/142473-dion-milam-ve-ilginc-suc-isleyen-kisiler.html...
  5. Dünyada ki en yakışıklı erkeklerin resimleri

Dünyada ki en yakışıklı erkeklerin resimleri

dünyaca ünlü yakışıklı erkekler dünyanın en yakışıklı erkekleri Merhaba SEvgili Melek'ler, bu gün içersinde bir misafirimiz, bizden dünyanın en yakışıklı erkeklerinin resimlerini istemiş. Biz de elbette ki dünyaca tanınmış ve edindiğimiz resimlerle bu ricayı yerine getiriyor ve dünyanın en yakışıklı erkekleri işte diyoruz :)

Sayfayı Paylaş