gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dünyanın En Güzel Aşk Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Dünyanın En Güzel Aşk Sözleri yazarsanız çok sevinirim kızlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dünyanın En Güzel Aşk Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzeL aşk sözLeri

En güzeL aşk sözLeri

en güzel aşk sözleri aşk ifadeleri Yanağına konan kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde, Hissettiğin o bir damla serinliği benimle paylaşmak istersen, Yönünü rüzgara dön ben o rüzgardayım... Kucaklamaya kollarının yetmeyeceği bir ağaç , bir tohumla başlar ; En uzun yolculuklar bir adımla başlar; Gerçek sevgiler ise küçük bir tebessümle başlar. Seni unutmak zor anlatmaksa imkansız,...
  2. en güzel aşk sözleri

en güzel aşk sözleri

ÖZLETİYOR SENİ BU YAĞMURLAR Burada yağmur yağıyor Aralıksız yağıyor günlerdir Ama sen yine de şemsiyeni Almadan gel ilk otobüsle Buğulanan camlara usulca Yüzünü çiziyorum ki yüzün Bir yağmur damlası olup Düşüyor yapraklarına gülün Güller de bozamıyor bu uzun Karanlık sessizliğini kentin Anılarını yitiriyor sokaklar Bezirganlaşıyor bulvar ışıkları Tarih de kekemeleşiyor bazan Ki o zaman aşktır...
  3. En güzel Platonik Aşk Sözleri

En güzel Platonik Aşk Sözleri

Platonik Aşk Sözler Platonik Güzel Aşk Sözleri Dünyada ki en zor aşktır platonik aşk... Dilerim ki hiç kimse platıonik bir aşka tutulmaz ve herkes aşkının karşılığını bulur. Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlerle en güzel platonik aşk sözlerini paylaşıyoruz. pLatonik bir sevgi ateşindeyim ya bana gülme yada hep gül yanımdan gitme seviyorum seni Sen Sadece Kalbimin Değil yarınlarında...
  4. 2013 En Güzel Aşk Sözleri

2013 En Güzel Aşk Sözleri

Bu yazı en güzel aşk sözlerine yer vermektedir. Sevdiğiniz kişiye en güzel aşk ve sevgi sözlerinden oluşan mesajlar göndermek ve bu sözleri facebook yada msn iletilerin de kullanmak isteyenler için 2013 en güzel aşk sözlerini paylaşıyoruz. Aşkı sen öğrettin, ağlamayıda, dertlerin üstüne dert koymayıda hadi öğretsene UNUTMAYIDA Bizim yöremizde kaderimiz doğuştan yazılır.. şiirlerimiz...
  5. 2014 En Güzel Aşk Sözleri

2014 En Güzel Aşk Sözleri

bu konu 2014 aşk sözleri ve mesajlarına yer vermektedir. Sizler için en yeni romantik sözlerden oluşan aşk mesajlarını bir araya getirdik. Siz de kendi duygularınıza hitap eden beğendiğiniz bu sözler arasından istediğinizi alıp paylaşabilirsiniz. Sevgilim Ayrılık küçük sevgileri öldürür, ama büyük sevgileri güçlendirirmiş. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp, yangını körüklediği gibi… Aşkım...

Sayfayı Paylaş