Dünyanın En Güzel Bebeği Demiştim Değil mi!

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Dünyanın En Güzel Bebeği Demiştim Değil mi!
dünyanın en güzel bebekleri dünyanın en çirkin bebeği dünyanınengüzelbebeği çirkin bebekleri enmi güzel oyunlar
28271_385127342814_735112814_3920981_1007022_n-3940.jpg

İşte meleklerim daha önce yarışma için duyurusunu yapmıştım ya işte bebişimiz birinci oldu.Oy veren vermeyen herkese teşekkürler...

Facebook'a Hoş Geldin | Facebook

Bu da annesinin teşekkür yazısı :)

Duru Nil’imize yarışmada destek olan
Başta babamız Salih, Facebooka uye olmadan destek veren Annemiz Gulsum, Dayimiz Murata, Facete tozu dumana katan Kuzenlerimiz Egemen, Erman, Ertan, Ezgim Dilan ve onun SAGOCU arkadaşlarına, Gönül, Aygül, Haydar, Gözde, Özcan ve onların oy gönderen arkadaşları olmak üzere tüm akrabalarımız, dostlarımıza, arkadaşlarımıza,

bebeğimizin fotoğrafını logoyla birleştirip defalarca sayfasında yayınlayan başta BeşiKTaŞ aŞKı face grubuna ve yöneticisi Ali Canbudaka, EN BÜYÜK AŞK BEŞİKTAŞK ve çArşı | Facebook grubu yöneticilerine ve grup üyelerine, tanımadığı halde Duru Nil’e oy veren kızımıza kendi bebeği gibi sahip çıkıp onun adına oy toplayan Dişi kartallar, kara kartallar ve kartaliçeler, Peri Taser, Gülcin Karaca Duygu, Hayal Hanım (aynı zamanda www.meleklermekani.com sitesi editörü), Tülin, Cafer, Alev, Bilal Altun, Bjkoliq Derya 'ßĔşĨĶŤÁşķ 1903’e ve onların tüm arkadaşlarına,

bizi hiç tanımadan bebeğimizin fotoğrafını kendi profil resmi yaparak onu tanıtan ve oy almasına yardımcı olan. arkadaşlarına oy vermesi için baskı yapan :)) Siverekli Sibel Karataş’a, Didem Toros Madene ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

Biliyoruz ki ismini şuan heyecandan unuttuğumuz birçok kişi var EMEĞİ GEÇEN herkese BİZİM İÇİN PARMAĞINI KIPIRDATAN TANIDIGIMIZ TANIMADIGIMIZ KİM VARSA herkese TEŞEKKÜRLER...
Sedat&Filiz

Son düzenleme:
Geri