gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Dünyanın en Güzel Resimli Siirlerini getirdim kızlar

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

En güzel ve en iyi şekilde aşkı anlatan resimli şiirleri yine getiriyorum. Bu aralar aşık olduğumdan dolayı beni en iyi bu resimler anlatıyor arkadaşlarım. Allah vermeye başa verince kötü oluyor insan. Hele bi de ben gibi kavuşamayınca varya
    Yandınız demektir. İşte tamda o vakitte sizlere bu resimli şiirler teselli olacaktır.
    1wt9.jpg 107954_resimli_ask_siirleri.jpg 107954_resimli_ask_siirleri_3.jpg 107954_resimli_ask_siirleri_8.jpg 1131805358ask195zu.jpg 12165046082.jpg ac_y_ _izerim g_ky_z_ne.jpg

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 9 Aralık 2016
  2. kördügüm

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    güzel-aşk-sözleri-kısa-etkileyici-2.jpg love8tm9oo.jpg n770522839_645503_538.jpg resim01.jpg resim02.jpg resim03.jpg resim09.jpg

3. kördügüm

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    uslanmadım.jpg resimli_siir_2.jpg resimli_siir_3.jpg resimli_siir_7.jpg resimli_siir_11.jpg resimli_siir_12.jpg resimli-ask-siirleri.png Resimli-ayrılık-şiirleri-görseli.png Şiir-Defterim.jpg

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.017
    Ödül Puanları:
    113
    En güzel ve bilinmedik şiirleri sizler için ekledim umarım beğenirsiniz arkadaşlarım.

Dünyanın en Güzel Resimli Siirlerini getirdim kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cok güzel resimli siirler bu şiirler tam sizlik taaaam en güzelleri burada

Cok güzel resimli siirler bu şiirler tam sizlik taaaam en güzelleri burada

resimli güzel şiirler çok güzel resimli şiirler Aşkı en iyi ve en güzel şekilde analatabileceğiniz sosyal medyada da paylaşacağınız bir çok resimli aşk şiiri getirdim sizlere kızlar. AŞK İLE kalmanız dileklerimle..
  2. Resimli coook güzel siirler...

Resimli coook güzel siirler...

Resimli birbirinden güzel ve romantik şiirleri sizler için bu konumuz da paylaşıyoruz.
  3. en güzel resimli ask siirleri

en güzel resimli ask siirleri

en güzel resimli aşk şiirleri güzel resimli mesajlar mesajlar aşk yazılar en Bir zamanlar bende aşıktım. Bazen sevdiğinizi kalbinizin içine sokasınız ellerini tutup hiç bırakmayasınız gelir. Bazen de bu düşüncelerin yerini anlamsız kelimeler işkal eder. Tabiki kimine göre anlamlıdır bu kelimeler. Bazen de kelimeler yitirir kifayetini sevgili melekler. Sevdiğiniz ile ilgili kuraacağınız hangi...
  4. YÜZYILIN EN GÜZEL , EN DUYGULU SiiRi

YÜZYILIN EN GÜZEL , EN DUYGULU SiiRi

YÜZYILIN EN GÜZEL , EN DUYGULU SiiRi Bazen agladiginizda, kimse gözyaslarinizi silmez Bazen içiniz yandiginda, kimse acinizi görmez Bazen endiselendiginizde, Kimse derdinizi bilmez Bazen mutlu oldugunuzda, Kimse gülmenizi anlamaz. Ama bi OSURSANIZ... Herkes Duyar anasini satayim
  5. kızlar dünyanın en tatlı annelerine en güzel hediye fikirleri burdaaaaaa :)

kızlar dünyanın en tatlı annelerine en güzel hediye fikirleri burdaaaaaa :)

anneler günü, gününde ne alınır, şiirleri, ne zaman,anneler gününde ne yapılır. Biraz sizlere yardımcı olayım istedim arkadaşlarım. Mutfak önLükLeri (: HavLu ve bornoz KişiseL bakım ve Diğer ihtiyaçLar için Hediye sepetLeri kahvaltı seti tepsi İkinizin Remini koyabiLeceğiniz Resim çerçeveLeri oLmazsa oLmaz takılar

Sayfayı Paylaş