dünyanın en ilginç ayakkabıları :)

:haha: yoruma bak :haha: kıss allah seni ne etmesin emiii:D:D kendiside bir okadar ilginç olduğu için sıradan senin benim gibi ayakkabı kullanamaz :D:D tabikiside kendi gibi ilginç ayakkabıları olcak :haha:

392124d996f6069a4f.jpg

Bu nasıl tatlım sence ama bunun ucu bucagı ayağı bacagı nirde? ben anlamadım ucunu sen anlat ben neyle giyilceğine karar verip güzel bir imaj yaratacağım :D hahaha :D

:haha: belenimmm bunların hiç zevk dene bişiiyi yokyaa zevksizler bunlar :haha: dünyaca ünlü layd gaga bilemm giyiyo diyomm yok bunlar giymelik değilmişde bakmalıkmış :haha:

şimdi belenim o boynuzlu olan şeyi ilk başta bende anlamadım ama sonra başımı sağa sola çevir derken çözdüm :D:D hani o boynuz gibi çıkıntı varya oradan ayağını sokuyosun boynuz arkada kalıyoki arkadan yaklaşan zararlı maddelerden korunmak için :haha:

Evet haklısın Asim hemde çok haklısın o boynuz kısmı işin en önemli ve en güzel kısmı kolaysa yaklaşşın erkek sinekler bak gör neler geliyor başına.. Sıra geldi şimdi kombin olayına;

Hafif süet, hafif Deri cinsi bir kısa ceket düşünüyoruz en moda hali ile sonra içine krem sporcu atleti ile kullanırken boynumuza dışarıdan gelecek kötülüklere karşı bir ayakkabının kahvesinden flar içinde kremde olsun ki modaya uysun.. Altına ise mini aynı kumaşa yakın bir etek :D hee 2011 2012 ilkbahar yaz sezonundan olsun olsunda millet kadın nasıl olunurmuş, moda neymiş görsün :)

O senin gaga bile benden esinlenerek giyiniyor. :) :D hahaha

belen bu kombin harika olmuş şekertomm rüyamı bir an bu kombinin içerisinde düşündümde ufffffffff süperinndee süp süperiiii olmuş :D:D sen bir dahisinnnnnnnn sen bir moda ikonusun sen bir yıldızsın :haha:

Geri