gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Dünyanın en ilginç canlısı..

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

Melişlerim bi bakın gerçektende çok ilginç bi canlı:) [​IMG]

Platypus,a en ilginç canlı denmesinin nedeni hem memeli canlılar gibi yavrularını emzirmesi hemde yumurtlaması .Platypus kuyryğunu kunduz gibi sallayabiliyor.Su altında yaşayabiliyor.aynı zamandada arka ayaklarında sürüngen zehri taşıyor.

2. servalad

servalad Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Gerçekten yapabildiği şeylerde çok ilginç teşekkürler

4. aclya

aclya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok ilginç gerckten

Dünyanın en ilginç canlısı.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyanın En Zehirli 7 Canlısı

Dünyanın En Zehirli 7 Canlısı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dünyanın en Zehirli 7 Canlısı

Dünyanın en Zehirli 7 Canlısı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. dünyanın en ilginç otelleri!

dünyanın en ilginç otelleri!

4. dünyanın en ilginç ayakkabıları :)

dünyanın en ilginç ayakkabıları :)

dünyanın en ilginç ayakkabıları iştee bunlar dünyanın en ilgin ayakkabılarıymış görünce dayanamadım hemen paylaşmak istedim:D:D gerçektende çok ilginç ama yaa çok merak ediyorum bunları giyen varmı acaba ? :D:D yoktur heralde varmıdır ki :D:D bu convers ergenim için :haha: ayy ben en çok bu keçi ayağına bittim :haha: ayy iğrençç yaaaaaaaa :haha: bunun ne olduğunu...
  5. Dünyanın En Beyinsiz Canlısı!..

Dünyanın En Beyinsiz Canlısı!..

dünyanın en beyinsiz canlısı, nedir, nerede yaşar, nerede bulunur, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Yaz tatillerine gittiğinizde ,özellikle sahil şeridine,mutlaka bir tekne turu yapmışsınızdır.Tekne koylara girip demir attığı zaman şöyle serin sulara atlayıp suyun dibinde gözünüzü bir açtıysanız,deniz altında ki rengarenk güzelliği de...

Sayfayı Paylaş