gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dünyanın en kolay saç örneği modeli yapabilen gelsin

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kızlar bir yerde gördüm paylaşmak istedim. Şimdi diyelim ki sizler uzun saçlısınız ve saçlarınızı bir anda toplamak istiyorsunuz. Acayip bişey buldum. Şimdi sizlere bu görseli sunacağım. Peki sizlerde böyle saç toplamak ister miydiniz :D:D:D :eferin::eferin:

*

*

*

*

*

*

*

Dünyanın en kolay saç örneği modeli yapabilen gelsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyanın En Fazla Beğenilen Saç Modeli

Dünyanın En Fazla Beğenilen Saç Modeli

su dalgası saç modeli bade işçil saç modeli bade işçil kesimi kısa dünyanın en güzel kesimi Bence de bu model çok hoş hem seksi hem şirin durabiliyor bi ifadeyle tamamen değiştiriyor insanı meleklerim...Ama ne yazık ki ben bu modeli kullanamıyorum zira saçlarım bu kadar dalgalı olsa bonusa dönerim hehe :) İç dünyalarını saçlarına yansıtan kadınların hayatları boyunca ortalama 104 kez saç...
  2. 2012-2013 Gelin Saç Modelleri Örnekleri

2012-2013 Gelin Saç Modelleri Örnekleri

gelin saçı modelleri gelin saç modelleri 2012-2013 gelin başı modelleri Bu yıl ya da önümüzde ki yıl evlenecek meleklerimiz için araştırmalarımız tüm hızıyla devam ediyor :) İçinde bulunduğumuz yılın hatta 2013 yılının trendleri hakkında sizleri en çabuk şekilde bilgi sahibi yapabilmek için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. Bu yazımızda da 2012-2013 yılları içinde evlenmeyi düşünen...
  3. Taçlı Gelin Topuzu Saç Modelleri 2012 Örnekleri

Taçlı Gelin Topuzu Saç Modelleri 2012 Örnekleri

Taçlı Gelin Topuz Modelleri Gelin Topuzu Taçlı Modelleri Sevgili melekler, gelinlik seçimi kadar ona uygun seçeceğiniz ayakkabılarınız, saç modeliniz ve makyajınız da önemlidir. Sade bir gelinlik için ihtişamlı bir duvak seçebilirken, gösterişli bir gelinliğe sade bir duvak ya da saç modeli düşünebilirsiniz. Biz de bu konumuzda gelinliğinizin modeline göre duvağınızı ayarlayarak...
  4. Değişik Gelin Saçı Örnekleri 2012 Modelleri

Değişik Gelin Saçı Örnekleri 2012 Modelleri

Bu konu; değişik gelin saçı modelleri 2012 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, biz sürekli saçlar kadının mücevheridir, kadına hava veren en önemli ayrıntıların başında gelir diyoruz. Doğal olarak ta bir kadının en önemli günü olan düğün gününde de bu mücevherler en şık, en zarif bir şekilde sergilenmeli. Bunun için muhteşem bir gelinlik ile uyumlu olarak yapılacak harika bir...
  5. En beğenilen gelin saçı modelleri

En beğenilen gelin saçı modelleri

Evlilik tarihi belli olur olmaz özellikle gelin adayları için detaylı bir araştırma başlar. Keyifli ama yorucu bu araştırmalar için de bulunan gelin saçı modelleri, birçok gelin adayı için zor bir karardır. Bana göre şimdi ki gelin adayları daha şanslı diyebilirim. Birçok gelin adayı düğünden önce kuaför de prova yaparak son gün kötü bir süpriz yaşamak istemiyorlar. Prova günün de gelinlik...

Sayfayı Paylaş