gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dünyanın En Komik Golü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Dünyanın en komik golü hangisidir kalecilerin hatalarıyla olan komik golleri izledim az önce ama en komik gol hangisi çok merak ettim

2. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Bana göre dünyanın en komik golü bu :))

Dünyanın En Komik Golü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dünyanın en komikleri

dünyanın en komikleri

dünyanın en komikleri dünyanın komikleri dunyanin en dünyanin
  2. Dünyanın En Komik Kazası

Dünyanın En Komik Kazası

* Sayın şantiye şefim; İş kazası tutanagina planlama hatasi diye yazmistim. Bunu yeterli gormeyerek ayrintili anlatmami istemissiniz. Su anda hastanede yatmama neden olan olaylar aynen asagida anlattigim gibi olmustur: Bildiginiz gibi ben bir duvar ustasıyım. İnşaatın altıncı katındaki işimi bitirdiğim zaman biraz tuğla artmıştı. Yaklaşık 250 kg kadar olduğunu tahmin ettigim bu...
  3. Dünyanın en komik araba resimleri

Dünyanın en komik araba resimleri

dünyanın en komik arabaları dünyanın en komik arabası araba dünyadaki bütün arabalar kötü arabası resmi RESİMLERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ.
  4. Dünyanın en komik telefon kulübeleri :)

Dünyanın en komik telefon kulübeleri :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Yalan Dünya Dizisinin En Komik Karakteri Kim?

Yalan Dünya Dizisinin En Komik Karakteri Kim?

yalan dünya dizisi yalan dünya dizi karakterleri Sevgili melekler, hemen hepimizin beğenerek izlediği Yalan Dünya dizisi her bölümüyle bizi kırıp geçiriyor. Gülse Birsel'in harika senaryosuyla her hafta evlerimize konuk olan Yalan Dünya dizisinin karakterleri de büyük ilkgi görüyor. Orçun'dan Zerrin'e Çağatay'dan Gülistan'a kadar her biri ayrı komik karakterlere geçtiğimiz günlerde yeni bir...

Sayfayı Paylaş