gebe
  1. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Dünyanın en komik telefon kulübeleri :)

Konu, 'Çöplük' kısmında esra tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Dünyanın en komik telefon kulübeleri :)

[​IMG]buna bayıldım :D

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

gerçektende ilginç telefon kulübeleri paylaşımın için teşekkürler canım

4. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

degişikler emegine saglık cnm

Dünyanın en komik telefon kulübeleri :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dünyanın en komikleri

dünyanın en komikleri

dünyanın en komikleri dünyanın komikleri dunyanin en dünyanin
  2. Dünyanın En Komik Kazası

Dünyanın En Komik Kazası

* Sayın şantiye şefim; İş kazası tutanagina planlama hatasi diye yazmistim. Bunu yeterli gormeyerek ayrintili anlatmami istemissiniz. Su anda hastanede yatmama neden olan olaylar aynen asagida anlattigim gibi olmustur: Bildiginiz gibi ben bir duvar ustasıyım. İnşaatın altıncı katındaki işimi bitirdiğim zaman biraz tuğla artmıştı. Yaklaşık 250 kg kadar olduğunu tahmin ettigim bu...
  3. Dünyanın en hızlı telefonu Asus'tan

Dünyanın en hızlı telefonu Asus'tan

Asus, "Dünyanın en hızlı mobile iletişim cihazı" ünvanına sahip son dijital yardımcısını duyurdu. Windows Mobile işletim sistemiyle çalışan yeni Asus P565, sahip olduğu 800 MHz hızındaki Marvell işlemcisiyle en ağır işleri kolayca yapabilmek için tasarlanmış. Günlük kullanım sırasında birçok uygulamayı aynı anda kullananların çok hoşuna gidecek olan P565 üzerinde 2.8 inç...
  4. Dünyanın en büyük cep telefonu

Dünyanın en büyük cep telefonu

Bu telefon küçüklüğüyle değil, büyüklüğüyle şaşırtıyor. Dünyanın en büyük cep telefonu Chicago Plaza'da ortaya çıktı. Üstelik bu büyük cep telefonun mesaj atıp, arama yapmak gibi önemli(!) özellikleri var. Samsung Messager telefonu 4.5 metre uzunluğa ve 4 metre genişliğe sahip. Samsung'un bu telefonu yalnızca gösteri amaçlı imal edilmiş. Başkası da düşünülemezdi.
  5. Dünyanın En Komik Golü

Dünyanın En Komik Golü

Dünyanın en komik golü hangisidir kalecilerin hatalarıyla olan komik golleri izledim az önce ama en komik gol hangisi çok merak ettim

Sayfayı Paylaş