gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Dünyanın en komplike lalesi hizmete açıldı !

Konu, 'Komik Resimler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

DÜNYANIN EN KOMPLİKE LALESİ HİZMETE AÇILDI ! [​IMG] Orta kısmı Zirai Tohum Alım-Satım Merkezi olarak inşa edilen Lale'de;

* Ön tarafta 4 Adet, her biri tek araçlık otopark

* Arka tarafta 4 Adet, kanalizasyon arıtma çıkışı

* Muhteşem görünümlü 8 Adet tepenin hemen üzerinde yer alan 4 adet boğaz ve her tür ihtiyacınızı * giderebileceğiniz bir çok aktivite ünitesi yer almaktadır.

MagazineXtra

2. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Dünyanın en komplike lalesi hizmete açıldı !
    :):):):):):):)

Dünyanın en komplike lalesi hizmete açıldı ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyanın Enleri

Dünyanın Enleri

ρємвє_мєℓєк'in kösesi dünyanın enlerinin resimleri
  2. Dünyanın en iyi üniversiteleri

Dünyanın en iyi üniversiteleri

harvard üniversitesi dünyanın en iyi üniversiteleri paris üniversitesi Herkesin hayalini en güzel üniversitelerde okumak ve parlak bir gelecek süsler.Birçok genç yarış atı gibi bu en iyi üniversitelere girme adına geceli gündüzlü çalışıyor. Bazıları için hayalkırıklıkları yaşansada gerçekten çok başarılı olanlar ve yurt dışında burs kazananlar özellikle yurt dışındaki üniversitelerde okuma...
  3. dünyanın en ilginç ayakkabıları :)

dünyanın en ilginç ayakkabıları :)

dünyanın en ilginç ayakkabıları iştee bunlar dünyanın en ilgin ayakkabılarıymış görünce dayanamadım hemen paylaşmak istedim:D:D gerçektende çok ilginç ama yaa çok merak ediyorum bunları giyen varmı acaba ? :D:D yoktur heralde varmıdır ki :D:D bu convers ergenim için :haha: ayy ben en çok bu keçi ayağına bittim :haha: ayy iğrençç yaaaaaaaa :haha: bunun ne olduğunu...
  4. Dünyanın en iyi gitaristleri

Dünyanın en iyi gitaristleri

dünyanın en iyi gitaristleri 2012 dünyanın en iyi gitaristi Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda dünyanın en iyi gitarsitleri listesini, sizlerle ve bu konuda bilgi isteyen tüm misafirlerimizle paylaşıyoruz. Stevie Ray Vaughan Robert Johnson Randy Rhoads Joe Satriani Jimmy Page Jimi Hendrix Jeff Beck Eric Clapton Eddie Van Halen Tony Tommi
  5. Çalıkuşu Dizisi Dünyaya Açıldı

Çalıkuşu Dizisi Dünyaya Açıldı

çalıkuşu dizisi, çalıkuşu dizisi tanıtım, çalıkuşu dizisi tanıtımı Sevgili melekler, yeni sezonda ekranlara merhaba diyen, Türk edebiyatının klasikleri arasında yer alan Çalıkuşu romanının dizi versiyonu, Cannes'da görücüye çıktı. Başrollerini Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’in paylaştığı ‘Çalıkuşu’ dizisi, Cannes’da düzenlenen lansmanla dünyaya tanıtıldı. Burak Özçivit, Fahriye Evcen,...

Sayfayı Paylaş