gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Dünyanın En Korkunç Hızlı Trenleri Kalbi Dayanan İzlesin :D

Konu, 'Komik Videolar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hız trenleri roller coaster en korkunç hız trenleri

Sevgili melekler, öncelikle içi dayanmayanın bakmaması gerektiğini hatırlattıktan sonra dünyadaki en korkunç hız trenlerinin görüntülerine geçelim. Amerika'dan İtalya'ya dünyanın dört bir yanında bulunan hız trenlerinin 10'dan 1'e kadar sıralamasını izlerken kendinizi hız treninin en önünde oturur gibi hissedeceksiniz. Şimdi koltuklarınıza oturun, kemerlerinizi bağlayın. macera başlıyor :D:D

*EYLÜLMEHMETUTKU* ve SoNGüL. bunu beğendi.
  2. SoNGüL.

SoNGüL. Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    83
    Ödül Puanları:
    28
    kalbimmm dayanmazzz bunaaa izlerken bileee heyecan yaptımm:puhas: binmiş kadar oldumm :puhas:

3. AngelShe

AngelShe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    bende korkudan ölurdum oracıkta:D

4. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    benm kocam böle şeyler izlemekten çok hoşalnır banada izlettirir böle bi video izlemiştim ama gerçekten etkileyici ben binmezdim hamile olan bebeğini düşürür allah korusun

Dünyanın En Korkunç Hızlı Trenleri Kalbi Dayanan İzlesin :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dünyanın en hızlı arabası

dünyanın en hızlı arabası

DÜNYANIN en hızlı arabasının "bugatti veyron"olduğunu biliyor musunuz?bugatti veyronun hız göstergesinde 420 km/h yazıyor ama saatte 406 km/hıza kadar çıkabiliyor
  2. dünyanın en korkunç köprüsü

dünyanın en korkunç köprüsü

en korkunç köprüler dünyanın en korkunç köprüleri dünyanın köprüsü köprüler dehşet köprüsü
  3. dünyanın en hızlı bilgisayarı...

dünyanın en hızlı bilgisayarı...

Dunyanin en hizli bilgisayarinin performansini hic duydunuz mu? IBM yeni super bilgisayarin islem kapasitesini saniyede 1,026 katrilyon olarak acikladi... Amerikan ordusuna yonelik hizmet veren bilgisayar 133 milyon dolarlik yatirimla da en pahali bilgisayar unvanini elinde bulunduruyor.
  4. Dünyanın en korkunç Roller Coasteri'i

Dünyanın en korkunç Roller Coasteri'i

dünyanın en korkunç kitabı dünyanın en büyük roller coasterı büyük roller coasterı nerede korkunc coaster 0-128 km hiza 3.5 saniyede ulasabiliyo, 139 metre uzunluk ta dunyanin en yuksek ve en hizlisi ustune bırde para verseler binemem buna ben
  5. Dünyanın En Hızlı Treni

Dünyanın En Hızlı Treni

dünyanın en hızlı treni, nerededir, hangisidir, hızı, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Şimdiye kadar hızlı tren konusunda rekor sahibi Çin'di.Ülkenin finans ve ticaret merkezi Şanghay'ı Zhejiang eyaletinin en önemli şehirlerinden Hangzhou'ya bağlayan hızlı tren saatte 416.6 km yaparak rekor kırmıştı.Fakat bu rekor kırıldı. Haziran ayın da sefer...

Sayfayı Paylaş