gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Dünyanın en mutlu çifti

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Dünyanın en mutlu çifti Brad Pitt ile Angelina Jolie değil ne yazık ki.. Peki kim? Biz onları çok yakından tanıyor ve biliyoruz. İşte internette dolaşan ve gerçekten 'en mutlu çift onlarmış' dedirten yazı... En mutlu çit kim?

Cevap: Adem ile Havva..

Çünkü;

1- Adem'in de Havva'nın da kaynanası olmadı.
    2- Adem de Havva da aldatılmaktan korkmadı.
    3- Adem: 'Arkadaşlarımla maç yapmaya gidiyorum' diyemedi.
    4- Havva kız arkadaşlarını eve toplayıp akşama kadar dedikodu yapamadı.
    5- Adem hiçbir zaman poker partisine gidiyorum deyip, gecenin bir köründe eve sarhoş gelemedi.
    6- Adem hiç uzun iş görüşmeleri için yurtdışına gidemedi. Gitse bile gittigi yerde otel odasında kalamadı.
    7- Sevgililer Günü'nü unutmaktan doğan kavgalar çıkmadı.
    8- Randevulara gecikince trafiği bahane edemediler.
    9- Yüksek gelen faturalar nedeniyle tartışmadılar.
    10- Özel günlerinde birbirlerinin sevmedikleri arkadaşlarını davet etme gibi bir ihtimalleri olmadı.
    11- Adem hiçbir zaman Havva'ya 'Sen bu dünyada gördüğüm en güzel kadınsın' derken yalan söylemedi.
    12- Hiçbir zaman röntgenleyen var mı? diye tedirginliğe düşmediler.
    13- Onlar enflasyon canavarıyla hiç tanışmadılar. Birikimlerini batırıp alacak bankacılarla da hiç karşılaşmadılar.
    14- Onlar mutluydular. Çünkü, ne sayıma gerek vardı, ne de sayılmaya.
    15- Hiçbir zaman birbirlerinin yüzüne telefonu kapatamadılar. Telefonda kavga da etmediler.
    16- Hiçbir zaman siyaset-politika konusunda dil, din, irk tartışmasına girmediler...
    17- Havva hiçbir zaman kıyafeti ile Adem'i çileden çıkartmadı.
    18- Hiçbir zaman Havva, 'Beni en son ne zaman sinemaya götürdün, en son ne zaman dışarıda yemek yedik' demedi.
    19- 'Senden baska gül koklarsam namerdim' lafı da gerçekti ve Havva da bunun doğru olduğuna emindi

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Dünyanın en mutlu çifti
    valal çok şanslı kadınmış havva anamız yhaa..benim eşimina dı adem ama adem babamız gibi bir hayatı yok..mesela annesi var benim eşimin yani kaynanam:Dçok güzel bir paylaşım teşşekürler adminim

Dünyanın en mutlu çifti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyanin en mutlu cifti??

Dünyanin en mutlu cifti??

Soru : Dünyanın en mutlu çifti kimlerdir? Cevap: Adem ile Havva. Soru : Neden Adem ile Havva? Cevap: Çünkü; 1- Adem´in de Havva´nın da kaynanası olmadı. 2- Adem de Havva da aldatılmaktan korkmadı. 3- Adem eşinin lezbiyen* Havva da eşinin homoseksüel olmasından şüphelenmedi. 4-Adem: Arkadaşlarımla maç yapmaya gidiyorum.´ diyemedi. 5- Havva kız arkadaşlarını eve toplayıp akşama kadar dedikodu...
  2. Dünyanın Enleri

Dünyanın Enleri

ρємвє_мєℓєк'in kösesi dünyanın enlerinin resimleri
  3. :::::Yeşilçamın En İyi Çifti?:::::

:::::Yeşilçamın En İyi Çifti?:::::

sizce en iyi çifti hangisi?hadı meleklerım en ıyı çifti seçıyoruz..hadı bakalım kolay gelsın..canlarımmm...
  4. dünyanın en mutlu çifti neden ademle havvadır??

dünyanın en mutlu çifti neden ademle havvadır??

Dünyanin en mutlu çifti neden ademle havvadir??? Soruünyanin en mutlu çifti kimlerdir? Cevap: Adem ile Havva. Soru: Neden Adem ile Havva? Cevap: Çünkü: 1- Adem'in de Havva'nin da kaynanasi olmadi. 2- Adem de Havva da aldatilmaktan korkmadi. 3-Havva hiçbir zaman kiyafeti ile Adem'i çileden çikartmadi. 4- Adem:"Arkadaslarimla maç yapmaya gidiyorum." diyemedi. 5-...
  5. Facebook - En Mutlu Animiz

Facebook - En Mutlu Animiz

Ülker Pötibör Çoko “En Mutlu Anımız” Facebook uygulamasına mutlaka bakın! Bir sürü anınız canlanacak! Arkadaşlarınızla paylaştıkça Ülker Pötibör Çoko kutusu kazanma şansınız da artıyor! İşte burada: Ülker | Facebook

Sayfayı Paylaş