Dünyanın En Pahalı Ayakkabısı

MeLOo

Daimi Üye
Üye
Dünyanın En Pahalı Ayakkabısı
Dünyanın en pahalı ayakkabısı tanıtıldı. 2 binden fazla elmas taş ve altından tasarlanan el yapımı ayakkabının değeri 350 bin TL. Birçok ünlü bu ayakkabılara sahip olmak için görüşmeler yapıyor. Ayakkabıyı tasarlayan firma yetkilileri ayakkabının sahibi kesinleşmeden açıklama yapmayı doğru bulmuyor.

pahali-ayakkabi.jpg

bu millet şaşırmış arkadaş işim gücüm yook milyarlar dökcem bir ayakkabıya :haha:

350 bin tl ye ev araba alıırr kenarada para koyarsın bunlara para fazla geliyo galiba :D:D

Yarın bu ayakkabıların çakmaları herkesin ayağında olur :D:D:D:D Ne yani üzerinde 350 milyarlık mı yazıyor hahaha Bir ayakkabıya Converse hariç fazla vermeye içim kıymaz. :D:DSonuçta ayağıma giyiyor ve kirli, temiz her yere basıyorum :D:D:D:D 350 milyarlık ayakkabıyla ben yerlere bile basamam, kıyamam, ayakkabıyı ayağıma değil, ellerime yada kafama geçiririm hahaha Ben o 350 milyarla neler alırım be, bir ayakkabıya verilir mi zevzekler hahaha

Ona okadar para veren zaten kaç katıda onda vardır. onların o parasıyla ne ev alırlar ne araba:D
amaç marka yapmak ün kazanmak :D:D:D:D
E biz zaten almam deriz çünkü alamayız hahahah:D

ama ben alcam hemen yarın adımı duycaksınız hahahaha:D

Geri