gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Dünya'nın en pahalı köpeği

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

dünyanın en pahalı köpeği dünyanın en kötü köpeği pahalı atı atlar köpekleri Japonya'da dünyaya gelen köpek yavrusu, sıradışı bir özelliği sayesinde bir anda medyanın ilgi odağı oldu. Sıradan göründüğüne bakmayın, bir özelliği var ki herkes peşine düştü. Fabrika işçisi sahibi 200 bin dolara satmadı.
    Henüz bir aylık ve oldukça sıradan görünüyor. Ama öyle bir özelliği var ki herkes peşine düştü. Üzerindeki kalp, kalpleri eritti. Japonya'da dünyaya gelen minik köpek yavrusu, üzerindeki kalp şeklindeki leke sayesinde bir anda medyanın ilgi odağı oldu.
    Birçok meraklı ona sahip olmak için sahibine başvurdu. Bir işadamı sevgilisine, "Sevgililer Günü"nde hediye etmek için bu yavru için tam 200 bin doları gözden çıkardı ama sahibi, bir fabrikada işçi olmasına rağmen, ondan ayrılmaya dayanamadı, tüm teklifleri reddetti.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Dünya'nın en pahalı köpeği
    Hey allahım ya :) Evet yoksa köpeğin hiç bir özelliği yok kalp olayından başka, tabi zengin iş adamlarıda bunu atmak için parayı gözden çıkartmışlar, ama helal olsun adama satmamış :D Ben olsam satardım. Paraaaaaaaa :D:D

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Dünya'nın en pahalı köpeği

Valla ben de satardım adminim o parayla kaç tane köpek beslenir yaa :D

4. suuu

suuu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  5. shema

shema Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ole bir hediee ck gzel olur yha:)

6. l.a.r.a

l.a.r.a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ahhh yerim ben bunuuu... cok tatliii... :) :)

7. Zeynep Arkas

Zeynep Arkas Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Köpek Ticcarlığı yapan bir insan için Bu durum gayet normal olabilirdi, Ancak sevmek için arkadaş beslerken bir özelliği yüzünden değerlendiğinde para uğruna satmanın insan tüccarlığından farkı olmadığını düşünüyorum.

Dünya'nın en pahalı köpeği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünya'nın En Net Görüntüsü

Dünya'nın En Net Görüntüsü

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dünya'nın en yüksek kuleleri

Dünya'nın en yüksek kuleleri

dünyadaki kule isimleri dünyadaki kulelerin isimleri kule kulelerin adları Taipei 101 Yer: Taipei (Tayvan) Yükseklik: 508 metre Kat sayısı: 101 İnşa bitiş tarihi: 2004 Şu anda dünyanın en yüksek gökdeleni olan Taipei 101 (Taipei Finans Merkezi), Chang Yong Lee & Partners tarafından Çin geleneklerine göre Asya tarzı bir yapı olarak tasarlanmıştır Eyfel Kulesi Yer: Paris Yükseklik:...
  3. Dünya'nın En Büyük Köpeği İnanamayacaksınız...

Dünya'nın En Büyük Köpeği İnanamayacaksınız...

dunyanın en buyuk kopegı dünyanın en büyük köpeği türkiyenin büyük köpeği köpekler köpek Rekorlar kitabına girmiş, dünyanın en büyük köpeğiymiş. Gerçekten neredeyse at kadar. Bu fotoğrafa bakınca yerden yüksekliğinin en az 1 metre 20 cm olduğunu rahatça görebiliriz. Bir de bunu ayağa kaldırdığımızı düşünürsek...
  4. Dünya'nın en romantik dili

Dünya'nın en romantik dili

dünyanın en romantik oyunu Eşinin romantik olmasını isteyen bir çok kadın var.Bu kadınlardan biri de benim:DEşimin romantik olmasını çok isterim ama benim canım kocacım odun geldi odun gider.Ya insan hiç olmazsa evlilik yıl dönümünü hatırlar:DAma yine de hakkını yemeyeyim o gün hatırlamasa başka zaman telafi ediyor.Romantik romantik konuşarak gönlümü alıyor.Ama kolaysa italyanca konuşsun....
  5. Dünyanın en pahalı evleri

Dünyanın en pahalı evleri

dünyanın en büyük evi dünyanın en büyük evleri pahalı evler Dünyanın en pahalı evleri, nerededir, fiyatları nedir, boyutları ne kadardır, kime aittir bunlar hakkında bilgi alalım arkadaşlar. Dünyanın en pahalı evleri listesinin ilk sırasında ABD'de, California Beverly Hills'teki, bir dönem Amerikan medya imparatoru William Randolph Hearst'e ait olan 6.5 hektar alan üzerine kurulu...

Sayfayı Paylaş