gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Dünyanın En Saçma Evlenme Teklifi

Konu, 'Komik Resimler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Evet meleklerim şimdi sizlere soruyorum. Böyle bir evlenme teklifi alsanız ne olurdu :) Bence helva bile yedirir bu teklif... Nasıl mı buyrun bakın :D:D [​IMG]

Bakın şimdi videosunuda ekliyorum meleklerim. Bakında adamlar ne kadar yaratıcı görün. Hiç bizim Türk erkeklerine benzemiyorlar dimi :D:D:D :eek:rkide:

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    vay anasınııı beeeeee :D:D
    ben hiç böle evlenme teklifi almadımm :uhu:

adamlar harbi yaratıcılar yahuu :D:D

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    söylemeyi unuttummmm saçma değil gayet de hoş olmöuş :seker: bakın göründe adamlar nasıl evlenme teklifleri ediyolar :seker:

4. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Vaayy bee adama bak neler yapmış :)

Dünyanın En Saçma Evlenme Teklifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlenme Teklifi

Evlenme Teklifi

AYNI KIZI SEVEN İKİ GENÇIN HİKAYESİ. SEVDİĞİ KIZDAN AYRILDIĞI İÇİN HEM ÜZÜLEN HEMDE SEVİNEN GENÇ İÇİNDEKİ DUYGULARI AÇIĞA VURAMAZ ÇÜNKÜ ARKADAŞININ SEVDİĞİ KIZDIR. BUYRUN DEVAMINI SİZ OKUYUN... ...... ÇOK ÖZEL BİR EVLENME TEKLİFİ ...... Günlerce, gecelerce hep onu düşünmüştüm. O ise beni sadece bir iş arkadaşı olarak görüyordu. Hatta bir seferinde, kız arkadaşıyla kavga etmiş ve bana cep...
  2. Evlenme teklifleri... :)

Evlenme teklifleri... :)

evlenme teklifleri sözleri evlenme teklifleri Yerinde kölen, yerinde efendin olmak istiyorum Hem efendim hem kölem olur musun? Kızdığımda kaplan, kızdığında süt dökmüş kedin olmak istiyorum Hem kedim hem kaplanım olur musun? Hüzünlüyken müşfik baban, heyecanlıyken ateşli aşığın olmak istiyorum Hem aşığım hem anam olur musun? Küçücük oğlun, gencecik kardeşin olmak istiyorum Hem...
  3. En Saçma Evlenme Teklifi:))

En Saçma Evlenme Teklifi:))

evlenme teklifleri evlenme teklifi teklifi karikatür evlilik karikatür
  4. Avrupanin en büyük dijital Ekranin da evlenme teklifi

Avrupanin en büyük dijital Ekranin da evlenme teklifi

güncel haber, avrupa, istanbul levent, evlenme teklifi, en güzel gün, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Avrupa'nın en büyük dijital ekranında evlenme teklifi Gün geçtikçe hayatımızın daha da fazla içine giren ve bizleri de içine çeken dijital çağ, bizi hergün daha yeni fikirlere ve daha yaratıcı olmaya zorluyor. Levent’te bulunan Avrupa ve Türkiye’nin en yüksek...
  5. En Romantik Evlenme Teklifi Sözleri

En Romantik Evlenme Teklifi Sözleri

bu konu romantik evlilik teklifi sözlerine yer vermektedir. Sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştirmek için atacağınız ilk adım olacak evlilik teklifin de söylemek için en romantik aşk dolu sözler arıyorsanız sizlere anlamlı ve duygusal sözlerden oluşan evlilik teklifi sözlerini paylaşıyoruz. Hayat denen şey zaten akıp gidiyor herkes payına düşenleri sırtlarken Mutluluklar kadar...

Sayfayı Paylaş