gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Dünyanın en soğuk arabası

Konu, 'icatlar ve buluşlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ford Motor Şirketi çevre dostu yeni arabalarının görücüye çıktığı İngiltere Motor Şovu’nda tanıtım için ilginç bir yola başvurdu. Ford standında bulunan gerçek ölçülerde ve 6.5 ton ağırlığındaki buzdan araba heykeli ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Buzdan otomobil, gerçekleri kadar uzun ömürlü olmadığından şovun bitimine kadar erimesi bekleniyor. Ford yetkilileri biyo ethanol benzinle çalışan yeni modelin başka markalara da örnek olmasını umduklarını belirtti.

Dünyanın en soğuk arabası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dünyanın en hızlı arabası

dünyanın en hızlı arabası

DÜNYANIN en hızlı arabasının "bugatti veyron"olduğunu biliyor musunuz?bugatti veyronun hız göstergesinde 420 km/h yazıyor ama saatte 406 km/hıza kadar çıkabiliyor
  2. Dünyanın Enleri

Dünyanın Enleri

ρємвє_мєℓєк'in kösesi dünyanın enlerinin resimleri
  3. Dünyanın En Pahalı Arabası Aston Martin One-77

Dünyanın En Pahalı Arabası Aston Martin One-77

dünyanın en pahalı arabası 2011 dünyanın en pahalı arabası Dünya ekonomik krizle çalkalanırken dünyanın en pahalı arabası, 1,2 milyon sterlin değerindeki Aston Martin One-77 için 100 kişinin sıraya gidiği bildirildi. 320 kilometre hıza ulaşabilen bu muhteşem araba, Fransa'nın başkenti Paris'te düzenlenen "Paris Motor Show" da tanıtıldı. Yalnızca 77 adet...
  4. en Soğuk Espriler kısa 2012

en Soğuk Espriler kısa 2012

en Soğuk Espriler kısa Soğuk Espriler 2012 Evet Melek'ler günün stresini atmak için biraz gülelim istedim ve sizlere kısa olan soğuk komik espirileri sunmaya karar verdim. Haydi bakalım gülmek isteyenler buraya gelsin Melek'ler! :D:D Bu dünya yuvarlaksa, bazıları köşeyi nasıl dönüyor? Fark edilmek istiyorsan, sarIMsak ye Deli sormuş deliye aşk nedir diye deli gülmüş deliye ben niye...
  5. Dünyanın En hızlı ilk 5 arabası ve özellikleri

Dünyanın En hızlı ilk 5 arabası ve özellikleri

Dünyanın En hızlı ilk 5 arabası ve özellikleri nelerdir lütfen bu konuda bilgi sahibi iseniz yazın arkadaşlarım

Sayfayı Paylaş