gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Dünya'nın En yaşlı adamı ile röpörtaj yapılırsa

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Kopacaksınız bu hikayeye :D Çok datlı yaa... Dünyanın en yaşlı insanı ile röportaj yapılacaktır;

- Evet dünyanın en yaşlı insanısınız sanırım yaşadığınız pek çok güzel anı vardır birini anlatır mısınız?

- Gençlik zamanıydı, köyde bir kız kaybolmuştu, köyün delikanlıları toplanıp aramaya çıktık, dağda kızı bulduk, serde gençlik var tabii, kız da güzel orda hemencek...

- Amca naaptın? yayınlanmaz bu, kapatır RTÜK. Başka anı anlat

- Gençlik zamanıydı, köyde bir eşek kaybolmuştu, köyün delikanlıları toplanıp aramaya çıktık, dağda eşeği bulduk, serde gençlik var tabii, eşek de besili orda hemencek...

- Oooo amca napıyorsun bu da olmaz, iyisi mi sen bir hüzünlü anını anlat

Yaşlı amca gözlerini kısar, dalgın dalgın gökyüzüne bakar ve;

- Bir gün ben kayboldum.

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    :haha:aman amcacım ne yaptın:D:Do kadar şey kaybolmuşki en son da kendini kaybetmiş zavallım ya:haha::emeğine sağlık dadlım koptum:D:D

3. Deniz_yıldızı

Deniz_yıldızı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    devamını duymak istemıyorum hahaha aman amcam sende getirme devamını hahaha

5. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    Tek kelime ile süper miş

6. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    ...........:d :d

7. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    eeeeeee etme bulma dünyası:)))

Dünya'nın En yaşlı adamı ile röpörtaj yapılırsa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünya'nın en yüksek kuleleri

Dünya'nın en yüksek kuleleri

dünyadaki kule isimleri dünyadaki kulelerin isimleri kule kulelerin adları Taipei 101 Yer: Taipei (Tayvan) Yükseklik: 508 metre Kat sayısı: 101 İnşa bitiş tarihi: 2004 Şu anda dünyanın en yüksek gökdeleni olan Taipei 101 (Taipei Finans Merkezi), Chang Yong Lee & Partners tarafından Çin geleneklerine göre Asya tarzı bir yapı olarak tasarlanmıştır Eyfel Kulesi Yer: Paris Yükseklik:...
  2. Yaşlı adam ve çocuklar

Yaşlı adam ve çocuklar

Yaşlı bir adam emekliye ayrılır ve kendine bir lisenin yanında küçük bir ev alır. Emekliliğinin ilk bir kaç haftasını huzur ve sessizlik içinde geçirir ama sonra ders yılı başlar. Okulların açıldığı ilk gün, dersten çıkan öğrenciler yollarının üzerindeki her çöp bidonunu tekmelerler, bağırıp, çağırarak. Bu çekilmez gürültü günler sürer ve yaşlı adam bir önlem almaya karar verir... Ertesi gün...
  3. Dünya'nın en pahalı köpeği

Dünya'nın en pahalı köpeği

dünyanın en pahalı köpeği dünyanın en kötü köpeği pahalı atı atlar köpekleri Japonya'da dünyaya gelen köpek yavrusu, sıradışı bir özelliği sayesinde bir anda medyanın ilgi odağı oldu. Sıradan göründüğüne bakmayın, bir özelliği var ki herkes peşine düştü. Fabrika işçisi sahibi 200 bin dolara satmadı. Henüz bir aylık ve oldukça sıradan görünüyor. Ama öyle bir özelliği var ki herkes peşine düştü....
  4. Dünya'nın en romantik dili

Dünya'nın en romantik dili

dünyanın en romantik oyunu Eşinin romantik olmasını isteyen bir çok kadın var.Bu kadınlardan biri de benim:DEşimin romantik olmasını çok isterim ama benim canım kocacım odun geldi odun gider.Ya insan hiç olmazsa evlilik yıl dönümünü hatırlar:DAma yine de hakkını yemeyeyim o gün hatırlamasa başka zaman telafi ediyor.Romantik romantik konuşarak gönlümü alıyor.Ama kolaysa italyanca konuşsun....
  5. Yaşlı Adam ve Oğlu

Yaşlı Adam ve Oğlu

Hayattan hikayeler, anlamlı öyküler, yaşlılık, mahkumluk aradığınız herşey burda melekler... hayat insana neleri yaptırmıyo ki kimine kader diyoruz kimine yalnızlık.çaresizlik diye birşey yoktur bence anlatıcam öyküde bununla ilgili.umarım seversiniz. Nebraska'da yaşlı bir adam yaşardı.. Patates ekini için bahçeyi bellemesi gerekiyordu, lakin bu çok zor bir işti.. Tek oğlu olan David ona...

Sayfayı Paylaş