gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Dünyanın Gözü Hatay'daydı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

angelina jolie, hatay gezisi, suriyeli mültecileri ziyareti, 2011, türkiyede, ile ilgili bilgiler burada melekler [​IMG]

Sevgili melekler,
    Türkiye'den bir Angelina Jolie geçti!

BM iyi niyet elçisi sıfatıyla ,Suriyeli mültecileri ziyaret için Hatay'ı ziyaret için Türkiye'ye gelen Jolie,tüm dünyanın gözünü Hatay'a kilitledi.

Mültecileri ziyaret ettikten sonra''Hiçbir mülteci kampında daha önce gülen çocuk yüzleri görmemiştim!''diyen yıldız,Türk hükümetinin ve Kızılay'ın çalışmalarından övgüyle söz etti.

Angelina Jolie'ye bu gezi sırasında eşlik eden Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Selçuk Ünal da,ibadethanelerine varana kadar her türlü kolaylığın sağlandığına çok memnun olan Jolie'nin buraları da görmek istediğini ancak namaz kılındığını duyunca rahatsız etmemek için vazgeçtiğini belirtti..

Dünyanın Gözü Hatay'daydı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bitkilerin Gözüyle Dünya

Bitkilerin Gözüyle Dünya

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dünyanın gözü bu adamda

Dünyanın gözü bu adamda

Elinde bir çatal çubuk! Arazide su arıyor, o bu yöntemiyle dünyayı inandırdı ama öğrenciyken hocasını asla! İnanılmaz ama o tarihin çok eski çağlarından beri Anadolu'da uygulanan ilginç bir medotla dünyanın gözdesi oldu. Elindeki çubukla su arayan Gültekin'in hüneri suyla sınırlı da değil! O, "çatal çubukla" maden ve petrol kaynaklarını da şıp diye buluyor. Jeoloji Yüksek Mühendisi...
  3. Dünyaya birde bu Gözle bakin...

Dünyaya birde bu Gözle bakin...

Meleklerim bu sayfayi cok ilginc buldum. Ve acikcasi cokta Duygulandim sonunda :uhu: Sizinle paylasmak istedim... eee artik sizde rep verirsiniz bana demi :utan: yupis byEFSaNE
  4. Dünya Gözüyle Hayal Edilmiş Cennet Resimleri

Dünya Gözüyle Hayal Edilmiş Cennet Resimleri

Cennet Cennet Resimleri Allahım inşallah gerçek cennetine alır bizleri...Hayal olarak çizilmiş resimler ama eminimki hayalimizin ötesinde aklımıza gelmeyen daha şeyler vardır gercek cennette...İşte buralarda Dünyadan cennet gibi yer...

Sayfayı Paylaş