gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Dünyanın ilk akılsız telefonu

Konu, 'Cep Market' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

telefon cep telefonu akılsız telefon bilgiler burada.Malum devir teknoloji devri akıllı arabalar , telefonlar hatta akıllı ev eşyalarıda bu ilerleyen teknolojiden faydalanıyorlar.Bugüne kadar hep yeni özelliklerle çıkan telefonlara alıştık,akıllı telefonlar, bilgisayarlar.Bende yeni demlenmiş çayımla (bana eşlik ediyor :) ) internette bu yenilikleri araştırıyordum ki , biri çok dikkatimi çekti paylaşmak istedim,herkesin bu ileri teknolojiden haberi olsun :D:DDünyada ilk akılsız telefonu yapılmış akıllı telefonlara inat :D:DJohn Doe Amsterdamın tasarladığı bu akılsız telefonda hiç bir özellik yok , sosyal ağ , kamera , email hatta kısa mesaj (SMS) bile yok.​Akılsız telefonda sadece tuşlar var,numarayı yaz ara tek özelliği bu.Akıllılara inat tasarlanmış bu telefonu bakalım siz nasıl bulucaksınız.:D

EnCey bunu beğendi.
  2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    kesinlikle kullanamayacağım bir telefon:D:D

Dünyanın ilk akılsız telefonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlk cep telefonu

İlk cep telefonu

ÖZELLİKLERİ: Boyut: 28x8x6 cm Ağırlık: 850gr Ekran: Yok Devre sayısı: 30 Konuşma süresi: 35 dakika Şarj süresi: 10 SAAT Fonksiyonları: Konuşma, dinleme, tuşlu arama cep değil mübarek omuz telefonu :hhh:
  2. Dünyadaki İlk cep telefonu

Dünyadaki İlk cep telefonu

Dünya’ da ilk piyasaya sürülen cep telefonu bakınca, ne kadar geliştiğimizin farkına varabiliyoruz. Resimdeki telefon Motorola DynaTAC 8000X . Ölçüleri 13 x 1.75 x 3.5″. Bu tuğla büyükülüğündeki telefona 1983 yılında sahip olmak isteseydiniz 3.995 $’ ı gözden çıkarmanız gerekecekti, şimdi ise bu telefona çok komik bir rakama ulaşmak mümkün. Türkiyede ise ilk cep telefonu görüşmesi 23 şubat...
  3. Dünyanın ilk ''Dikey Gemisi''

Dünyanın ilk ''Dikey Gemisi''

ilk gemi resimleri ilk gemi resmi “Denizin uzay üssü” olarak adlandırılan bu gemiyi Fransız bir tasarımcı hazırladı. Fransız tasarımcı Jacques Rougerie dikey gemi projesinin hayata geçmesi için çok önemli bir adım atarak “The SeaOrbiter” isimli proje geliştirdi. Uluslarası uzay istasyonun kullandığı sisteme benzer bir teknikle çalışacak gemide deniz hayatını gözlemlemek üzere birçok...
  4. Dünyanın ilk yerleşim yeri..

Dünyanın ilk yerleşim yeri..

dünya resmi dünyanın resimleri dünya tarihteki ilk yerleşim yerleri dünyanın resmi Dönem ödevimdi 90 almıştım hiç unutmam neymiş efendim ansiklopedi yerine netten araştırsam daha iyi sonuçlar alabilirmişim... taaa orta 3 e gidiyorum bırak ozamanlar neti kullanmayı bile bilmiyordum ki bilen bile çok azdı....geçenlerde kuzenim bu konu hakkında ödevi olduğunu söyledi tam zamanı dedim.... 9000...
  5. Dünyanın İlk 3 Boyutlu Cep Telefonu

Dünyanın İlk 3 Boyutlu Cep Telefonu

3d telefon, dünyada ilk, yeni teknoloji ürünü telefon, cep telefonu, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, 3D televizyonlardan sonra artık cep telefonlarıyla da hayatımıza giriyor. Dünyanın ilk full 3D deneyimi sunan telefonu, kullanıcıya hem 3D içerik oluşturma, hem de cihazın gözlüksüz 3D ekranında bunları görüntüleme imkanı tanıyor. Çift lense...

Sayfayı Paylaş